Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en floraal decor in goede staat Cond;G
Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm
Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G
Lot van drie loepen met o.a parelmoer, hout, messing etc 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-28cm Cond:G
Zes oude antieke makkumer keramieken borden, wit plooi bord met geschulpte rand, twee polychrome borden met bloemvaas decor, drie kleinere polychrome borden(schalen) 16-39cm Cond: R
Negentiende eeuws beschilderd wandrek met diverse kop en schotels Petrus Regout Maastricht chip mogelijk 65x94x9cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G
Antieke benen miniatuur schedel 19e eeuw 3x3,3x2,2cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G
Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm
Antieke goudkleurige tafelspiegel, Jugendstil omstreeks 1900 (compositiemetaal) 43cm Cond;G
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50
Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 impressie riviergezicht bij avond, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø
Groot oud Perzisch kleed met floraal decor rood blauw etc. in redelijk goede staat 300x197cm
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G
Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1900 gemerkt, met decor van Chinese vrouw en spelend kind 30cm Cond:G
Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in goede staat pastelkleurig met florale decors 92x146cm Cond:G