Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Blauwe Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en floraal decor in goede staat Cond;G

3 hoge hoeden
Resultaat: 50 EUR

Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm

Mini bijzettafeltje met inleg
Resultaat: 60 EUR

Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G

3 Loepen
Resultaat: 80 EUR

Lot van drie loepen met o.a parelmoer, hout, messing etc 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-28cm Cond:G

Diverse Makkumer borden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude antieke makkumer keramieken borden, wit plooi bord met geschulpte rand, twee polychrome borden met bloemvaas decor, drie kleinere polychrome borden(schalen) 16-39cm Cond: R

Rekje + kop/schotels
Resultaat: 220 EUR

Negentiende eeuws beschilderd wandrek met diverse kop en schotels Petrus Regout Maastricht chip mogelijk 65x94x9cm Cond:G

Empire kastje
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Schilderij, W. van Norden, knotwilgen
Resultaat: 90 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G

Miniatuur schedel, been
Resultaat: 500 EUR

Antieke benen miniatuur schedel 19e eeuw 3x3,3x2,2cm Cond:G

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G

2 Delen Staffordshire porselein
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm

Goudkleurig spiegeltje
Startprijs 60 EUR

Antieke goudkleurige tafelspiegel, Jugendstil omstreeks 1900 (compositiemetaal) 43cm Cond;G

Engelse mahonie commode
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50

2 Bewerkte koperen borden
Startprijs 30 EUR

Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 impressie riviergezicht bij avond, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G

2 Koperen bakken
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø

Perzisch tapijt
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Perzisch kleed met floraal decor rood blauw etc. in redelijk goede staat 300x197cm

2 Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G

Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 60 EUR

Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G

Chinese dekselvaas met afbeelding
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1900 gemerkt, met decor van Chinese vrouw en spelend kind 30cm Cond:G

Persje, 80-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in goede staat pastelkleurig met florale decors 92x146cm Cond:G