Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G
Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G
Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G
Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G
Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Antieke stadsplattegrond van Zutphen, Grondtekening der stad Zutphen 17e/18e eeuws 22-19cm gravure op papier Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G
Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G
Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G
Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G
Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten dekseldoos met metalen Mozart penning, Mozart 1756-1791 slotplaatje mist 14x23x27cm
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm