Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Hausapotheke omstreeks 1880 met houtgegraveerde panelen, florale graveringen en spreuken, Griekse vrouw met slang, halve zuilen en tollen (hangkast met ...
Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm
Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor Kang Xy, twee borden gaaf vier met chip, 26,4øcm Cond:R/G
Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm
Zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas Kang Xy, met decor van hoogwaardiheidsbekleders, bovenrand beschadigd 25,5x15,5ø Cond:R
Art Deco keramieken beeld door Chris van der Hoef omstreeks 1920 voor plateel fabriek, voorstellende een Eland 23x29x8cm Cond:G
Suze Robertson 1856-1922 badende vrouwen, gemende techniek op papier 27x19cm Cond:G
Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G
Grote antieke gietijzeren kapstok met paraplubak en spiegel omstreeks 1880 met emaille vochtopvangbak in goede staat 195x70x35cm
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Grote antieke ivoren Chinees figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese oude wijsgeer met staf en accessoires, in goede staat 29cm (zonder Sokkel) cond:G
Grote antieke Chinese Geisha met lotusbl...
Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 kraag en vogel. Langwerpige geslepen kristallen "vogelkooitje" met bewerkte gouden banden en binnenwerk, gouden kip in kristal geslepen dop. Verstevigd bij sc...
Dubbele kristallen odeurflacon met zilveren doppen. Liggende flacon gemaakt uit Boheems kristal met olijfslijpsel, blauw omrand, diabolo vormig versierd met 2 zilveren bolle doppen en kragen voorzien ...
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 verso, "old house Normandy" met vele figuren olieverf op papier 13x18cm Cond:G
Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G
Vijf delen Chinees porselein Kang Xy porselein 17e 18e eeuws 4 kop en schotels en 1 los kopje, vaandeldrager en hoogwaardigheidsbekleder te paard (beschadigingen) 5,5x13ø Cond:R/G
Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.
Zeer fraaie zilveren schaal, 835/000, met blauwe glazen binnenbak. Hollands. Fraai ajour floraal bewerkte zilveren bak met 4 schilden met buitentaferelen met figuren. De bak staat op bewerkte krulpote...
Zilveren jachthoorn, 925/000, met snuifdoosje. Jachthoorn, Engels met fluit en fraaie banden met o.a. vergulde versieringen. Aan het uiteinde van de hoorn zit een scharnier met ruimte voor het geurspo...
Gouden dameshorloge, 585/000, merk Tell, met gouden 585/000 gourmetband. Vierkant horloge, 16x16 mm, met losse band, gourmetschakel verlopend in breedte. Plaat wat aangetast. ca 22 gr. Lengte 16 cm
Vier gouden trouwringen, 585/000. totaal ca. 17,4 gr. Breedte 4 mm.