Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kastje, huisapotheek
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Hausapotheke omstreeks 1880 met houtgegraveerde panelen, florale graveringen en spreuken, Griekse vrouw met slang, halve zuilen en tollen (hangkast met ...

Engelse sidetable
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm

Fam Rose theepotje
Resultaat: 275 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G

6 Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor Kang Xy, twee borden gaaf vier met chip, 26,4øcm Cond:R/G

Sevres doos, eind 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm

Chinese dekselvaas, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas Kang Xy, met decor van hoogwaardiheidsbekleders, bovenrand beschadigd 25,5x15,5ø Cond:R

Platelen beeld, eland
Resultaat: 275 EUR

Art Deco keramieken beeld door Chris van der Hoef omstreeks 1920 voor plateel fabriek, voorstellende een Eland 23x29x8cm Cond:G

Suze Robertson, badende vrouwen
Resultaat: 270 EUR

Suze Robertson 1856-1922 badende vrouwen, gemende techniek op papier 27x19cm Cond:G

Perzisch bronzen schaal
Resultaat: 270 EUR

Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G

Gietijzeren kapstok + witte bak
Resultaat: 270 EUR

Grote antieke gietijzeren kapstok met paraplubak en spiegel omstreeks 1880 met emaille vochtopvangbak in goede staat 195x70x35cm

Mahonie keldertje met 4 karaffen, goud
Resultaat: 270 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G

Antieke Chinees ivoren geisha
Resultaat: 270 EUR

Grote antieke ivoren Chinees figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese oude wijsgeer met staf en accessoires, in goede staat 29cm (zonder Sokkel) cond:G
Grote antieke Chinese Geisha met lotusbl...

Kristallen odeurflacon als vogel kooitje met goud
Resultaat: 260 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 kraag en vogel. Langwerpige geslepen kristallen "vogelkooitje" met bewerkte gouden banden en binnenwerk, gouden kip in kristal geslepen dop. Verstevigd bij sc...

Dubbele Boheemse odeurflacon met zilver
Resultaat: 260 EUR

Dubbele kristallen odeurflacon met zilveren doppen. Liggende flacon gemaakt uit Boheems kristal met olijfslijpsel, blauw omrand, diabolo vormig versierd met 2 zilveren bolle doppen en kragen voorzien ...

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 verso, "old house Normandy" met vele figuren olieverf op papier 13x18cm Cond:G

Diverse boeken
Resultaat: 260 EUR

Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...

Bronzen vergulde kandelaar
Resultaat: 260 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G

Friese stoelklok ca. 1800
Resultaat: 260 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G

5 Kopjes en 4 schotels
Resultaat: 260 EUR

Vijf delen Chinees porselein Kang Xy porselein 17e 18e eeuws 4 kop en schotels en 1 los kopje, vaandeldrager en hoogwaardigheidsbekleder te paard (beschadigingen) 5,5x13ø Cond:R/G

Stel theebussen
Resultaat: 250 EUR

Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.

Zilveren schaal, blauwe binnenbak
Resultaat: 250 EUR

Zeer fraaie zilveren schaal, 835/000, met blauwe glazen binnenbak. Hollands. Fraai ajour floraal bewerkte zilveren bak met 4 schilden met buitentaferelen met figuren. De bak staat op bewerkte krulpote...

Zilveren jachthoorn met snuifdoosje
Resultaat: 250 EUR

Zilveren jachthoorn, 925/000, met snuifdoosje. Jachthoorn, Engels met fluit en fraaie banden met o.a. vergulde versieringen. Aan het uiteinde van de hoorn zit een scharnier met ruimte voor het geurspo...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 250 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000, merk Tell, met gouden 585/000 gourmetband. Vierkant horloge, 16x16 mm, met losse band, gourmetschakel verlopend in breedte. Plaat wat aangetast. ca 22 gr. Lengte 16 cm

4 Gouden ringen
Resultaat: 250 EUR

Vier gouden trouwringen, 585/000. totaal ca. 17,4 gr. Breedte 4 mm.