Märklin H0 37607, TEE-dieseltreinstel serie 601 DB in originele verpakking en in goede staat.
Drie manchetknopen GG 585/000, met monogram. Grote ronde manchetknopen versierd met een monogramgravure, MB. ø 24 mm. Totaal ca 19 gr. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Stavoren, door Joan Blaeu 1599-1673, handingekleurd, Stavoren D.D. Consolibus ET Senatoribus Urbis Stavriae, gravure op papier, redelijk goed 51,5x53cm
Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G
Monogram B.J stilleven naar 17e eeuws voorbeeld olieverf op paneel 65x54 Cond:G
Grote houtgestoken Moorlamp op console 20e eeuw Venetiaanse stijl met metalen 10 lichts lamp in goede staat 210cm.
Antieke Frans marmeren Louis Seize stijl pendule omstreeks 1870 tweede periode, 8 daags uurwerk origineel met halfuurslag, 40cm Cond:G
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast Barok, Louis Quinze 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 225x170x40cm Cond:G
Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G
Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.
Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G
Stadt Meissen porselein serviesgoed omstreeks 1930 drie dekselterrines en 12 borden (zes diepe en 6 platte borden, beschilderd met floraal en gouddecor 24-33cm Cond:G
Kang Xy strooier 17e 18e eeuws met geisha en floraal decor zilveren montuur eind 19e eeuw 12x 4ø cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G
Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R
Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met jonge herten, drie poten met kat of hond vorm en florale decors Cond:G
Kristallen flacon, minaret vormig geslepen, met bewerkte GG 585/000 kraag en dop in de vorm van een hoge tulband. MT.: Nicolaas Kooiman Schoonhoven, 1862-1903. ø 4x11 cm voorzien van binnenstop. Cond....
Grote antieke Franse palissander gefineerde kolompendule met intarsia, vergulde bronzen kapitelen en slinger omstreeks 1880 wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 46,5cm Cond:G
Goumetcollier met munthanger, 585/000. Verstelbaar gourmetcollier met een bewerkte hanger met een dubbel getorste rand voorzien van een gouden tientje, 1875. Lengte 65 cm. ca.16,4 gr.
Prachtige zilveren theedoos, 800/000 Duits, Biedermeier. Zeer fraaie langwerpige theedoos geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpootjes. De doos is versierd met Biedermeier graveringen en voorzien van een ...
Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, spin op wand, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker, en vergulde loden ornamenten, originele beschildering, in goede staat 78cm
Grote antieke wortelnoten tafelklok in Engelse stijl met maanstand en halfuurslag bronzen ornamenten vierkant uurwerk (duits) met opdraaiveren, gemerkt met springend hert omstreeks 1900 in goede origi...