Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G
Twee antieke tinnen borden 18e/19e eeuw een met drie stempels, een met onduidelijke stempels. 24-32cm Cond:G
Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurbokken, pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Groot lot divers oud koperwerk 19e/20e eeuw o.a. doofpot, kannen en Jugendstil stoof 5-40cm Cond:R/G
Twee oude koperen lampen 1e helft 20e eeuw: 1x scheepvaart seinlamp en 1x hanglamp ca. 1920, 27-40cm. Cond.: G
Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G
Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G
Oude Japanse lakwerk doos met spelen, o.a. kaartspel en Japans spel 20e eeuw 6x24x17cm Cond:G
Decoratieve oude koperen vogelkooi, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62x32ø cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten tabakspot Biedermeier in zeer goede staat 19x13cm
Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G
Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.
Twaalf zilveren 19e eeuwse munten, 1 korona omstreeks 1840-1900 2,2ø Cond:R
Zes oude boheemse gegraveerde kristallen wijngalzen, robijnrood, 1e helft 20e eeuw in goede staat 11cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G