Heren zegelring, GG 585/000, met platina front. Massieve ring met vierkant zegel van platina voorzien van wapengravure. ca13,9 gr. ø 58
Lang gouden biesmarkcollier, 585/000. Lang fijn biesmarkcollier, ø 2mm, met veeroog. Lengte 120 cm. ca.23 gr.
Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 besneeuwd landschap met beek, olieverf op linnen 55x45cm Cond:G
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Hollandse 19e eikenhouten kussenkast staand op bolpoten, met snijwerk in de kop.
cond G.
Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G
Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G
Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G
Antieke bronzen figuur voorstellende een jongen met stok gesigneerd J. Martin omstreeks 1900 in goede staat 20cm
Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G
Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø
Zilveren theedoos met slot. Langwerpig theedoos met fraai uitgewerkt sleutelgat voorzien van bolgevormde deksel en hollopende zijkanten. Oostenrijk rond 1850. Sleutel ontbreekt. Grootte 14x9x8 cm. ca....
Odeurflacon van Engels aardewerk met gouden rand, 585/000. Bruin/blauw/wit gekleurd en bewerkt Engels aardewerk flacon, cylindervormig ( gemerkt Doulton-Lambeth) met gouden montuur voorzien van gravur...
Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G
Aardewerk odeurflacon met gouden 585/000 montuur. Bruin/blauw met wit gekleurd Engels aardewerk ( Doulton-Lambeth) met gouden bewerkt montuur en binnenwerk. Voorzien van binnenstop. ø 3x7 cm. Cond.: G...
Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm
Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G
Gouden armband, 585/000, dubbel gourmetschakel. Fraaie brede armband met een dubbele gourmetschakel voorzien van bakslot met 2 veiligheden. Lengte 19 cm ca. 19,9 gr.
Gouden bolgourmet armband, 585/000. Bolgourmetarmband, breedte 9 mm, met bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm. ca 19,2 gr.
Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Achtiende eeuws Duitse eikenhouten Barok kabinet met drie lades en twee grote getoogde deuren, 4 lades achter dueren in goede originele staat 198x168x48cm (slot mist)
Mooie ring GG 585/000 met amethist en diamant. Ring met grote ovale kop met daarin een ovaal gefacetteerde amethist, 13x9 mm, aan weerskanten versierd met een briljant geslepen diamant in strakke vie...
Fritz Raupp 1871-1949 olieverf op linnen, Duitse school vrouw met kind in roeiboot , 50x70 cm.Cond:G