Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude bronzen delen, 1x kleine kruipende Krishna (figuur uit de Hindu-mythologie) met een boterbal in de hand (vermoedelijk India), en ringvormig object 7-8cm

Beeld, engel met putti
Resultaat: 140 EUR

Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R

2 Houten beelden
Startprijs 80 EUR

Twee oosterse houtgestoken beelden, vrouwenlichaam met twee hoofden, figuur hoofd met vrucht 20e eeuw 21-64cm Cond:G

Oosters houten beeld
Startprijs 40 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

Bronzen beeld, duiker
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man

Beeld, visser
Startprijs 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G

2 Houten beelden Portugees
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R

Beeld hond
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw van een hond in goede staat 24,5cm.

Bronzen beeld, sledetocht
Startprijs 160 EUR

Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G

Beeldje, St. Antonius
Resultaat: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Bronsje
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.

Bronzen Boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude bronsgegoten boedha 19e-20e eeuw in goede staat 16x11x7cm.

3 Beeldjes dieren
Startprijs 40 EUR

Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G

Marmeren portret
Resultaat: 90 EUR

Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G

Kunstobject
Startprijs 30 EUR

Kunstobbject gemaakt van houten raam en terracotta figuren met bijbelse voorstellingen, 92x62cm Cond:G

Beeld, Hermanek
Resultaat: 20 EUR

Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G