Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw 6083
6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
5 Kop & Schotels, 18e eeuw 6198
5 Kop & Schotels, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4 Fam Noir borden 6289
4 Fam Noir borden

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3 Grote Chinese schotels 6193
3 Grote Chinese schotels

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Grote Imari dekselvaas 6009
Grote Imari dekselvaas

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Tegel 6013
Tegel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kapitale Chinese dekselvaas, 19e eeuw 6035
Kapitale Chinese dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Majolica zuil met bloempot 6129
Majolica zuil met bloempot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
12 Kop & schotels 6238
12 Kop & schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Witte glazuur vaas, Cheng Lung 6294
Witte glazuur vaas, Cheng Lung

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6402
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Urn uit 1300 gevonden bij Deventer 6025
Urn uit 1300 gevonden bij Deventer

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Porseleinen zeehond 6063
Porseleinen zeehond

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2 Porseleinen figuren 6285
2 Porseleinen figuren

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Capodimonte, G. Cappe 6286
2x Capodimonte, G. Cappe

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe 6287
Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Ming vaas, 16e eeuw 6344
Ming vaas, 16e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Dekselvaas 6371
Dekselvaas

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje, vogeltje 6458
Yixing trekpotje, vogeltje

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Wit Chinees beeld op console 6211
Wit Chinees beeld op console

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6246
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Vazen met Foohond en figuren 6028
2 Vazen met Foohond en figuren

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Limoges schaal 6433
Limoges schaal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Grote terracotta olifant 6020
Grote terracotta olifant

Resultaat:

200 EUR