Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese tegel, landschapsdecor 6040
Chinese tegel, landschapsdecor

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Grote porseleinen vaas 6465
Grote porseleinen vaas

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Grote vaas 6467
Grote vaas

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Frans servies, J. Petie 6000
Frans servies, J. Petie

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Fam Rose vaas ca. 1900 6189
Fam Rose vaas ca. 1900

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Pors. vaas, blauw/wit 6462
Pors. vaas, blauw/wit

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Yixing potje, krekel 6003
Yixing potje, krekel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Divers Chinees porselein 6010
Divers Chinees porselein

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Groene vaas 6463
Groene vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Dubbele vaas 6466
Dubbele vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 19e eeuw 6030
3 Chinese borden, 19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3 Fam Rose borden, 19e eeuw 6197
3 Fam Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3 Grote Kang Xi borden 6001
3 Grote Kang Xi borden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 19e eeuw 6045
Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Imari dekselvazen + Foohonden 6106
2 Imari dekselvazen + Foohonden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6245
Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese groene drakenvaas ca. 1900 6361
Chinese groene drakenvaas ca. 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kang Xi Ghendi, 17e-18e eeuw 6007
Kang Xi Ghendi, 17e-18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Grote Imari borden 6002
2 Grote Imari borden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen schaaltje met olifanten 6363
Chinees porseleinen schaaltje met olifanten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Groot Imari bord 6004
Groot Imari bord

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6223
Chinese vaas

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
6 Chinese borden, 18e eeuw 6005
6 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2 Imari dekselvazen 6377
2 Imari dekselvazen

Resultaat:

375 EUR