Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4038
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Duitse mahoniehouten secretaire 1820 4001
Duitse mahoniehouten secretaire 1820

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Betaaltafel, 18e eeuw 4017
Betaaltafel, 18e eeuw

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Eiken schrijftafel 1890 met figuren 4007
Eiken schrijftafel 1890 met figuren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Engelse salontafel met brons 4024
Engelse salontafel met brons

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Eiken kast 4070
Eiken kast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Vitrinekast, 2 laden 4062
Vitrinekast, 2 laden

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Kabinet 4021
Kabinet

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast 4004
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Hollandse orgelgebogen vitrinekast ca. 1880 4005
Hollandse orgelgebogen vitrinekast ca. 1880

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Willem III, bonheur 4085
Willem III, bonheur

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gestoken beren-bank 4003
Gestoken beren-bank

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4010
Mahonie kabinet

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bijzettafel met intarsia en brons 4047
Bijzettafel met intarsia en brons

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
EIken kabinet 4016
EIken kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Mahonie Empire Chaise Longue 4022
Mahonie Empire Chaise Longue

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schwarzwalder muziekstandaard 4045
Schwarzwalder muziekstandaard

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Mahonie porseleinkast 4113
Mahonie porseleinkast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 4013
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bretonse buffetkast 4037
Bretonse buffetkast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Jugendstil sofa met inlegwerk 4053
Jugendstil sofa met inlegwerk

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4019
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Mahoniehouten schrijfbureau 4033
Mahoniehouten schrijfbureau

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Mahonie Empire bank met intarsia 4009
Mahonie Empire bank met intarsia

Resultaat:

475 EUR