Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beschilderd hoekkastje 4265
Beschilderd hoekkastje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bureau Willem III 4266
Bureau Willem III

Resultaat:

160 EUR

Rond tafeltje 4267
Rond tafeltje
Startprijs 65 EUR
Chinees halfrond tafeltje 4268
Chinees halfrond tafeltje
Startprijs 90 EUR
Chinees halfrond tafeltje 4269
Chinees halfrond tafeltje
Startprijs 90 EUR
Verguld bankje 4270
Verguld bankje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Voltaire 4271
Voltaire

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Deur met geëtst glas 4272
Deur met geëtst glas

Resultaat:

125 EUR

Engelse mahonie commode 4273
Engelse mahonie commode
Startprijs 120 EUR
6 Stoelen 4274
6 Stoelen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Eiken kist 4275
Eiken kist

Resultaat:

110 EUR

Zeldzame zitbank 4276
Zeldzame zitbank
Startprijs 75 EUR
Mahonie bureau 4277
Mahonie bureau
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Beschilderde kist 4278
Beschilderde kist

Resultaat:

60 EUR

Vitrinekastje 4279
Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke deur 4280
Antieke deur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vitrine hoekkast 4281
Vitrine hoekkast

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Louis Philip vitrinekastje 4282
Louis Philip vitrinekastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Apothekerskastje 4283
Apothekerskastje

Resultaat:

45 EUR

Groene kist 4284
Groene kist
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Hutkoffer 4285
Hutkoffer

Resultaat:

25 EUR

Halve maan tafel 4286
Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR
Vitrinekast 4287
Vitrinekast
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4 Stoelen 4288
4 Stoelen

Resultaat:

150 EUR