Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren Corpus Christie
Startprijs 375 EUR

Antieke ivoren Corpus Christie in goede staat van mooie kwaliteit 20x14cm. Cond.: G

Ivoren schuifdoosje, China
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G

7 Delen ivoor/been/lak
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen antiek ivoor, lakwerk snuffbottle, dekseldoosjes, beeldje, meetlint, langwerpige delen, 5-9cm (beschadigingen) Cond;R

Ivoren figuur
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinese figuur omstreeks 1900 voorstellende een chinese oude man met wandelstok 18cm Cond:G

Ivoren oester met figuren
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese ivoren schelpvormig gesneden figuur, voorstellende een oester met vis, bosgezicht en figuren 7x8x4 Cond:G

Ivoren figuur liggend
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G

Ivoren figuur
Resultaat: 65 EUR

Antieke Chinese ivoren figuur, ivoor 18e19e eeuws, voorstellende een Chinese oude man 6,5,5x5 Cond:G

Drie ivoren figuren Guanyin
Startprijs 90 EUR

Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G

Ivoren geisha
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.

Ivoren Ganesha
Resultaat: 80 EUR

Antieke ivoren Oosterse Ganesha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G

Houtsnijwerk met been
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G

Netsuke
Resultaat: 45 EUR

Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G

7 Aziatische figuren
Startprijs 40 EUR

Kavel met 7 Oosterse figuren: 5x antiek ivoor China etc., 1x benen antieke boedha en 1x keramieken Chinees 7-16cm. Cond.: G

Divers ivoor
Resultaat: 35 EUR

Briefopener en ketting, broche van ivoor. Briefopener met zilveren heft met fraaie bewerking en blauw emaille. Stukje ivoor afgebroken. En een ketting en broche van uitgesneden ivoor. Broche mist stek...