Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beeldje, St. Antonius 5129
Beeldje, St. Antonius

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Glazen hoorn 5623
Glazen hoorn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Imari dekselpotjes 6157
2 Imari dekselpotjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Hollandse borden 6225
4 Hollandse borden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Chinese kommen 6382
4 Chinese kommen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee kastkommen goudsteen 6452
Twee kastkommen goudsteen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Diverse delen serviesgoed 6460
Diverse delen serviesgoed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Delen imari 6468
4 Delen imari

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Imari kraagvazen, klein 6470
2 Imari kraagvazen, klein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Rinkelband zilver 85
Rinkelband zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren jamlepel 390
Zilveren jamlepel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee paar zilveren barnsteen oorknoppen 427
Twee paar zilveren barnsteen oorknoppen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilver vergulde oorhangers met amethist 431
Zilver vergulde oorhangers met amethist

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ketting van glas 487
Ketting van glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren Art-Deco suikerschep 494
Zilveren Art-Deco suikerschep

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren lepels 549
Zilveren lepels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Delen plated 570
3 Delen plated

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren bowllepel 593
Zilveren bowllepel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Zilveren vorken en potlood houder 599
2 Zilveren vorken en potlood houder

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot double en parelsieraden 638
Lot double en parelsieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Divers bestek 642
Divers bestek

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee hangers met blauwe steen 662
Twee hangers met blauwe steen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot edelstenen sieraden 685
Lot edelstenen sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee scheppen 736
Twee scheppen

Resultaat:

20 EUR