Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeldje, St. Antonius
Resultaat: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Glazen hoorn
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.

2 Imari dekselpotjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G

4 Hollandse borden
Resultaat: 25 EUR

Vier diverse oude/antieke Hollandse borden: 1x Soc. Ceramique "Herrijzen Nederland", 1x Soc. Ceramique "Oranjehuis Koningskind", 1x schaal Oud Delft "Amor" (chip) en 1x 18e eeuws Delfts bord (beschadi...

4 Chinese kommen
Resultaat: 25 EUR

Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R

Twee kastkommen goudsteen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm

Diverse delen serviesgoed
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G

4 Delen imari
Resultaat: 25 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....

2 Imari kraagvazen, klein
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G

Rinkelband zilver
Resultaat: 20 EUR

Een set van drie zilveren, 835/000 rinkelbanden, gemaakt als één. Twee armbanden met een facetbewerking en een gematteerde armband, verbonden met een loszittend plat oog. ø 64 mm ca 10.3 gr. Dikte 1.0...

Zilveren jamlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G

Twee paar zilveren barnsteen oorknoppen
Resultaat: 20 EUR

Twee paar barnsteen oorknoppen, met zilver, 925/000. Eén paar oorhangers, peervormig met barnsteen, 3,4x1,4 cm, en een bolle langwerpige oorstekers met barnsteen, 1,3x1,1 cm. Totaal ca. 9 gr.

Zilver vergulde oorhangers met amethist
Resultaat: 20 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.

Ketting van glas
Resultaat: 20 EUR

Lang collier met fraai gekleurde muranoglazen kralen. Lang collier, ca 100 cm, met wit metalen bolletjes en glazen kralen in diverse vormen en kleuren.

Zilveren Art-Deco suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren Art Deco suikerschep 835/000 met fraai gegraveerde steelk en vleugelbak mr. J.A.AZ Gerritsen Amsterdam ca 1900. 13cm 13gr Cond:G

Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69 gr. Cond.: G

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud kopergeslagen en plated: 1x plated fruitschaal op bolpoten met decor van wijnranken, 1x kopergeslagen schaal en 1x wijnkan met wijnrankendecor (plated) 22-56cm. Cond.: G

Zilveren bowllepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm

2 Zilveren vorken en potlood houder
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren vleesvorken 900/000 met fraai bewerkte stelen, en een strakke zeskantig vulpotlood.

Lot double en parelsieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit double en parelsieraden bestaande uit diverse parelcolliers, armbanden en oorknoppen, diverse double hangers, armbanden, manchetknopen en horloges.

Divers bestek
Resultaat: 20 EUR

Lot divers bestek plated en staal 19e/ 20e eeuw 32cm Cond:G

Twee hangers met blauwe steen
Resultaat: 20 EUR

Twee fraaie hangers van witmetaal met blauwe stenen. Beide hangers voorzien van ketting. Grootte 60x78 cm en 32x62 mm.

Lot edelstenen sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot bestaande uit edelstenen colliers o.a. tijgeroog, parels, agaat en koraal.

Twee scheppen
Resultaat: 20 EUR

Fraaie schep met bak van parelmoer en een zilveren suikerschep met in de bak een oud Hollandse voorstelling, steel bekroond met driemaster 835/000 12cm Cond:G