Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

 

Veiling vanaf vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1483 Resultaten
Verkocht
3
1008
3

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Chinese tegel, landschapsdecor
6040
Chinese tegel, landschapsdecor

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Grote porseleinen vaas
6465
Grote porseleinen vaas

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Engelse bracketklok, 6 bellen
3505
Engelse bracketklok, 6 bellen

Resultaat:

4.350 EUR

Verkocht
Grote vaas
6467
Grote vaas

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Groot bloedkoralen collier
5
Groot bloedkoralen collier

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad
20
Zilveren dienblad

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok, 8 bellen
3504
Engelse tafelklok, 8 bellen

Resultaat:

2.900 EUR

Verkocht
Gouden collier met bloedkoraalhanger
8
Gouden collier met bloedkoraalhanger

Resultaat:

2.800 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet
4038
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Duitse mahoniehouten secretaire 1820
4001
Duitse mahoniehouten secretaire 1820

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Perzisch aquarel
1213
Perzisch aquarel

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Boulle console klok
3531
Boulle console klok

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Frans servies, J. Petie
6000
Frans servies, J. Petie

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Zilveren olielamp
40
Zilveren olielamp

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Schilderij, Willy Martens
1017
Schilderij, Willy Martens

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Schilderij, Max Carlier
1015
Schilderij, Max Carlier

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Schildpad klok met console en brons
3500
Schildpad klok met console en brons

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Gouden hanger met bloedkoraal en parels
32
Gouden hanger met bloedkoraal en parels

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2 Albums met ca. 5,25 KG zilveren munten
2728
2 Albums met ca. 5,25 KG zilveren munten

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Betaaltafel, 18e eeuw
4017
Betaaltafel, 18e eeuw

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Koppel pistolen
2129
Koppel pistolen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Tafelklok, apart uurwerk
3624
Tafelklok, apart uurwerk

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Eiken schrijftafel 1890 met figuren
4007
Eiken schrijftafel 1890 met figuren

Resultaat:

1.500 EUR