Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm

3 Delen Chinees
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G

3 Tegels, vogels
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R

Bajonet
Resultaat: 18 EUR

Oude Bajonet W.O 2 , vermoedelijk Duitsland(oxydatie) 38,5cm Cond:R/G

Oorstekers zilver
Resultaat: 15 EUR

Grote oorschroeven zilver 925/000 Mexico met paarse steen. Grote lange organische oorschroeven met ruitvormige paarse steen. Lengte 39 cm ca. 8.1 gr.

Slavenband staal
Resultaat: 15 EUR

Brede slavenband staal gematteerd met golflijn over de armband. Gelakt. De armband is voorzien van een scharnier. Breedte 20 mm. Hoogte 13,5 mm. ø 59-62 mm. Nieuw

Sivert '78
Resultaat: 15 EUR

Sivert '78 Zweedse school , olieverf op paneel 27x17cm Cond:G

4 Delen koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G

Koperen pomp
Resultaat: 15 EUR

Oude zware messing waterpomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G

Koperen theeketel
Resultaat: 15 EUR

Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G

Vat met teil
Resultaat: 15 EUR

Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G

Knikkerspel
Resultaat: 15 EUR

Vooroorlogs knikkerspel omstreeks 1930 gemaakt van multiplex en spijkers 78x41x7cm Cond:G

2 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw, boheems kristallen beker met wildvoorstelling gegraveerd, een vaas 1950 (chip) 14-20,5cm Cond:R/G

4 Imari vaasjes
Resultaat: 15 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G

3 Imari borden
Resultaat: 15 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G

4 Vorken met zilveren heft
Resultaat: 10 EUR

Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G

Lepelrekje, tinnen lepels
Resultaat: 10 EUR

Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x Bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M