Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Facetgeslepen spiegel 4163
Facetgeslepen spiegel
Startprijs 50 EUR
Buffet 20-er jaren 4180
Buffet 20-er jaren
Startprijs 80 EUR
Twaalf zilveren ringen 802
Twaalf zilveren ringen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
5 Gouden horloges 806
5 Gouden horloges

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Zilveren koker met bril 270
Zilveren koker met bril

Resultaat:

60 EUR

Kristallen koekschaal 819
Kristallen koekschaal
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 4197
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Muntengewichtdoosje 2052
Muntengewichtdoosje

Resultaat:

275 EUR

Gouden ring met bloedkoralen 287
Gouden ring met bloedkoralen
Startprijs 80 EUR
Mahonie speeltafel 4214
Mahonie speeltafel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen Chinese vaas 2069
Bronzen Chinese vaas

Resultaat:

60 EUR

Vijf paar oorknoppen met kleurstenen 304
Vijf paar oorknoppen met kleurstenen
Startprijs 60 EUR
Louis Philippe stoel 4231
Louis Philippe stoel
Startprijs 150 EUR
Platelen bloempot 6166
Platelen bloempot
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lithografie, Ton Schulten 1012
Lithografie, Ton Schulten

Resultaat:

200 EUR