26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Schilderij, Nefkens 1379
Schilderij, Nefkens

75 EUR

Neogothische lamp 2457
Neogothische lamp

70 EUR

Kroonluchter 2450
Kroonluchter

50 EUR

Marmeren figuur naakt 5104
Marmeren figuur naakt
Startprijs 150 EUR
Zilveren trekpotje 74
Zilveren trekpotje

160 EUR

Zilveren vaasje 467
Zilveren vaasje
Startprijs 50 EUR
Inktstel Pierot 2443
Inktstel Pierot
Startprijs 525 EUR
Schilderij, Linders 1350
Schilderij, Linders
Startprijs 60 EUR
Schilderij W. Poelman, naar Ruisdael 1343
Schilderij W. Poelman, naar Ruisdael

60 EUR

Reproductie, modern Van Horck 1336
Reproductie, modern Van Horck
Startprijs 30 EUR
Porseleinen bord 6434
Porseleinen bord
Startprijs 125 EUR
2 Kutani vaasjes 6427
2 Kutani vaasjes

60 EUR

Lot diverse gouden sieraden 38
Lot diverse gouden sieraden

120 EUR

Brons verliefd stel 5068
Brons verliefd stel
Startprijs 300 EUR
Terracotta beeld 5061
Terracotta beeld
Startprijs 400 EUR
Ming Dynasty figuur 6420
Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR
Gouden Wapenring 31
Gouden Wapenring

175 EUR

Schilderij, J. van Oosten 1300
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Leo Stracke 1293
Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 75 EUR
2 Bronzen beeldjes 5054
2 Bronzen beeldjes

400 EUR

Gouden naaiset 24
Gouden naaiset
Startprijs 875 EUR
Zilver vergulde oorhangers met amethist 431
Zilver vergulde oorhangers met amethist

20 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1286
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 180 EUR
Twee zilveren koetsen 424
Twee zilveren koetsen

60 EUR