26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Ongesigneerd ca. 1900 1362
Ongesigneerd ca. 1900

45 EUR

Schilderij, stilleven 1361
Schilderij, stilleven

450 EUR

4x Gravure flora, 18e eeuw 1360
4x Gravure flora, 18e eeuw

80 EUR

Richard Dalton 1359
Richard Dalton
Startprijs 70 EUR
Arno Rink 1358
Arno Rink

40 EUR

Sepia, Barok 1357
Sepia, Barok

180 EUR

Antieke gravures, Duitsland 1356
Antieke gravures, Duitsland
Startprijs 60 EUR
Pendant, Clapton 1355
Pendant, Clapton

50 EUR

Scholten, pastel 1354
Scholten, pastel
Startprijs 80 EUR
3 Antieke gravures 1352
3 Antieke gravures
Startprijs 60 EUR
Schilderij W.J. van Beijnen 1351
Schilderij W.J. van Beijnen
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Linders 1350
Schilderij, Linders
Startprijs 60 EUR
C. Cornelisz, stilleven abrikoos etc. 1349
C. Cornelisz, stilleven abrikoos etc.
Startprijs 90 EUR
Anneke Schie, abstracten 1348
Anneke Schie, abstracten
Startprijs 60 EUR
Schilderij, schommelpaard 1347
Schilderij, schommelpaard
Startprijs 100 EUR
Schilderij, gesign. W. Maris 1346
Schilderij, gesign. W. Maris

180 EUR

Stilleven ca. 1900 1345
Stilleven ca. 1900
Startprijs 40 EUR
Tonnie Voorn 1344
Tonnie Voorn
Startprijs 60 EUR
Schilderij W. Poelman, naar Ruisdael 1343
Schilderij W. Poelman, naar Ruisdael

60 EUR

Schilderij, F. Baayens 1342
Schilderij, F. Baayens

180 EUR

Schilderij Frankrijk 1341
Schilderij Frankrijk
Startprijs 60 EUR
Schilderij, winterlandschap 1340
Schilderij, winterlandschap

70 EUR

G. Schumacher 1339
G. Schumacher

60 EUR

Schilderij M. Zeiss, bloemen 1338
Schilderij M. Zeiss, bloemen

40 EUR