Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen rechaud, 19e eeuw 2103
Tinnen rechaud, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Platelen bloempot 6166
Platelen bloempot
Startprijs 70 EUR
Verkocht
16 Wedgwood borden 6179
16 Wedgwood borden

Resultaat:

30 EUR

2 Delen, Hannie Mein 6183
2 Delen, Hannie Mein
Startprijs 30 EUR
Klok porselein 3647
Klok porselein
Startprijs 320 EUR
2 Antieke kolenkitten 2120
2 Antieke kolenkitten
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kristallen odeurkarafje 789
Kristallen odeurkarafje

Resultaat:

50 EUR

Kruithoorn, 19e eeuw 2137
Kruithoorn, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Friesche stoelklok 3664
Friesche stoelklok
Startprijs 180 EUR
Dupont aansteker 2150
Dupont aansteker
Startprijs 50 EUR
Sigarenknipper, in de vorm van een hangslot 2154
Sigarenknipper, in de vorm van een hangslot
Startprijs 50 EUR
Twaalf zilveren ringen 802
Twaalf zilveren ringen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
5 Gouden horloges 806
5 Gouden horloges

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Kandelaar, 18e-19e eeuw 2167
Kandelaar, 18e-19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

3 Chinese borden, 18e eeuw 6196
3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR