Duitse essenhouten 19e eeuwse Biedermeier sofa ca. 1830 in goede originele staat 217x76x105
Groot oud perzisch handgeknoopt tapijt, meerkleurig hoofdzakelijk rood-bruin. in goede staat 366x287cm
Imari porseleinen 19e eeuwse bloempot met vergulde bronzen armaturen en drakendecor (barst in bodem) 33x36xø24cm. Cond.: R
Kristallen eierset met zoutvaatje op zilveren voetjes, geplaats op zwart basement, rustend op drie ivoren bolpootjes 835/000 Eind 1800. vermoedelijk Johannes Frederik Rijkhof, Amsterdam. ø 17cm hoogte...
Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm
Grote 19e eeuwse Franse bronzen tefelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Antieke kluis in Louis Philippe commode vorm, met originele beschildering en prachtig opengewerkt slot met twee sleutels, gemerkt F van der Ploeg, fabrikant Grouw 88x76x52cm Cond:G
Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G
Oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. Cond:G. 77cm
Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr.
Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G
Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G
Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.
Oude Ansonia New York benen compas met zonnewijzer (sunwatch) fijn gegraveerd met driemaster 9,5x2x6cm Cond:G
Oorschroeven GG 585/000 met bloedkoraal. Oorschroeven met een grote bouton bloedkoraal, ø 11 mm. ca. 4.3 gr
Hanger GG 585/000 met bloedkoraal. Fraaie hanger met grove geschulpte rand en greinen met in het midden een ovale gesneden bloedkoraal. Grootte hanger 18x38 mm. ca. 2.8 gr.
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G