Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Slagwapen in schede
Resultaat: 350 EUR

Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.

Ivoren bol op standaard
Resultaat: 290 EUR

Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm

Ivoren beeldje, 3 figuren
Resultaat: 225 EUR

Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3

Benen slagtand
Resultaat: 190 EUR

Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G

Ivoren Chinees
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G

Benen compas
Resultaat: 175 EUR

Oude Ansonia New York benen compas met zonnewijzer (sunwatch) fijn gegraveerd met driemaster 9,5x2x6cm Cond:G

Ivoren bol
Resultaat: 150 EUR

Chinese ivoren geluksbal 19e eeuw, diverse bewerkte ballen in een (beschadigingen) 5,5øcm

3 Ivoren figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke ivoren figuren: 1x visser met karper, 1x man met bamboe en 1x hoogwaardigheidsbekleder 10-15cm. Cond.: G

Ivoren man met vogel
Resultaat: 130 EUR

Antieke ivoren Chinese figuur omstreeks 1900, man met vogel op zijn rug(hand weg, kop vogel weg) 15,5cm Cond:M

Ivoren Maria
Resultaat: 125 EUR

Antieke ivoren Maria omstreeks 1910 in goede staat 25cm

3 Ivoren figuren
Resultaat: 125 EUR

Drie antieke Chinese ivoren figuren, gesigneerd 19e eeuw: 1x Chinese man met karper en kraanvogels, 1x man met zwaard en perkament en 1x Chinese hoogwaardigheidsbekleder met originele beschildering 6-...

3 Netsukes
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Chinese benen netsukes 20e eeuw allen gemerkt, een met ratjes een met gezichten en man met karper. 2,5x3cm Cond:G

2 Ivoren Chinese figuren
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G

Netsuke
Resultaat: 110 EUR

Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat

4 Netsuke's
Resultaat: 110 EUR

Vier oude antieke benen netsukes, figuren voorstelling 5-6cm Cond:G

Mammoet tand, olifanten
Resultaat: 100 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G

Buste ivoor
Resultaat: 100 EUR

Antieke ivoren buste van een Afrikaanse vrouw in goede staat 15,5cm.

Ivoren visser
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinese ivoren visser op houten voet ca. 1900 in goede staat 16cm.

Ivoren bol op standaard
Resultaat: 90 EUR

Chinese ivoren speelbal op zuiltje ca. 1900 (4 bewerkte opgewerkte bollen in 1), zuiltje met lotusbloem 12xø3,8cm. Cond.: G

Figuren knoppen met zilver
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse sigarenknipper met zilveren montuur en ivoren tand 21cm. Cond.: G

Ivoren schelpje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees ivoren schelp met snijwerk en figuren in het bos omstreeks 1900 (chip) 6,3x27,2cm Cond:R/G

Chinees riemtasje met knopen
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese benen houder met erotische voorstelling(4-delig uitschuifbaar) met 4 delen hout bewerkt em Chinese tekens 20e eeuw 22x5x1,5cm Cond:G

2 Aziatische figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G

Diverse delen Afrika
Resultaat: 45 EUR

Acht diverse oude figuren: 1x tinnen paard, 1x rood Chinees figuur (koraal?), 3x albasten aap, 1x natuurstenen schildpad, 1x gesigneerd antiek figuur van een Chinese krijger tafereel met paard en twee...