Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Russisch brons, paarden
Resultaat: 2.500 EUR

Grote Russische bronzen figuur door Hans Guradze met marmeren voet, voorstellend een paardengespan met drie paarden, en man en vrouw(mogelijk nagietsel) 20x48x20 Cond:G

6 Bronzen bedels, monnik
Resultaat: 800 EUR

Zes oude antieke Chinese bronzen monnik figuren, in goede staat 13-19cm.

Bronzen staande man
Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen kunstwerk op marmeren sokkel, naakte mannelijk figuur. 2e helft 20e eeuw. 66cm in goede staat.

Marmeren uil
Resultaat: 350 EUR

Grote marmeren uil met glazen ogen ca. 1900 in goede staat 47cm.

Beeld, 2 paarden
Resultaat: 350 EUR

Zwaar antiek gietijzeren gegoten beeld voorstellend een paard met veulen omstreeks 1920, met Russische gietstempels . 34x33x26 Cond:G

Moderne sculptuur
Resultaat: 260 EUR

Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G

Bronzen beeld liggende dame
Resultaat: 220 EUR

Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G

Bronzen walking man
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

Brons, Franz Gutmann
Resultaat: 150 EUR

Duitse bronzen figuur door Franz Gutmann (1928 Obermünstertal) naakte dame op sokkel. limitierte Auflage. 2e helft 20e eeuw 24x16x10,5cm.Cond:G

Bronzen meermin, fontein
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm

Bronzen beer
Resultaat: 125 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een beer op marmeren voet gesigneerd Francois Pompon in goede staat 28x29x20cm

Groot beeld
Resultaat: 125 EUR

Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm

Bronzen danseres
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een dansende vrouw met koord, gesigneerd C.L.J.R Colinet, staande op mameren sokkel in goede staat 56cm

Bronzen paard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een paard op marmeren voet, gesigneerd Edgar Degas 25x31x10cm Cond:G

2 Weens bronzen kikkers
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, kikkers, koud beschilderd kleine kikker gemerkt 6-8cm Cond:G

Albasten figuur
Resultaat: 100 EUR

Albasten Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Fritz ....... (onduidelijke achternaam) in goede originele staat 15x15x7cm.

2x Weens brons, ram en zwijn
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een ram en een keiler(wildzwijn) koud beschilderd Cond:G 4cm

Bronzen been
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G

Indonesisch beeld
Resultaat: 80 EUR

Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G

J. Schäfer, sculptuur
Resultaat: 75 EUR

Jacqueline Schäfer sculpture, beschilderde kip 26x32x12 Cond:G

Bronzen zwaan, Art Deco
Resultaat: 75 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwaan op marmeren voet gesigneerd Edouard Manet 28x22x10cm Cond:G

2 Weens bronzen hazen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Weense bronzen hazen koud beschilderd 4-5,5cm Cond:G

Bronzen katachtige
Resultaat: 70 EUR

Grote bronsgegoten katachtige 2e helft 20e eeuw in goede staat. 45x25x22cm Cond:G

Bronzen beeld
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G