Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G

3 Glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

Drie oude glazen karaffen: 1x blauw/groene karaf 1e helft 20e eeuw (zonder stop), 1x zware gekleurde karaf met stop "Ruhmaki Suomi Finnland" en 1x schenkkan ca. 1930, 18-24cm. Cond.: G

Swarovski ster + eekhoorn
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Swarovski: 1x eekhoorn van helder kristal met gematteerde staart (mist kristal tussen de pootjes) 5,5x7cm. en 1x ster met ruimte voor een kaars uitgevoerd in helder kristal 14x3,5cm. Cond.:...

Plateel lampevoet
Resultaat: 15 EUR

Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G

Pors. theebus + lampenvoetje
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G

2 Aardewerken borden
Resultaat: 15 EUR

Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G

6 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G

3 Porseleinen kannen
Resultaat: 15 EUR

3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 Ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 Biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...

5 Tegels, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...

Ets
Resultaat: 10 EUR

O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G