Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken hangspinde 4239
Eiken hangspinde

Resultaat:

65 EUR

Spiegel met putti 4240
Spiegel met putti
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Wortelnoten tv-meubel 4241
Wortelnoten tv-meubel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kleine spinde met ster 4242
Kleine spinde met ster

Resultaat:

150 EUR

Antieke geslepen spiegel 4243
Antieke geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tafeltje 4244
Tafeltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Wortelnoten spiegel 4245
Wortelnoten spiegel

Resultaat:

225 EUR

Tafeltje, 18e eeuw 4246
Tafeltje, 18e eeuw
Startprijs 25 EUR
Wand vitrine 4247
Wand vitrine
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Mahonie spiegel 4248
Mahonie spiegel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Stoeltje 4249
Stoeltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
12 Stoelen 4250
12 Stoelen

Resultaat:

300 EUR

2 Antieke stoelen 4251
2 Antieke stoelen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Gothische kast met beeld 4252
Gothische kast met beeld

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Pianokruk 4253
Pianokruk

Resultaat:

40 EUR

Kersen stoel 4254
Kersen stoel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Mahonie bijzettafel 4255
Mahonie bijzettafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Commode 4256
Commode

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Sieradenvitrine 4257
Sieradenvitrine

Resultaat:

150 EUR

Kersenhouten hoekkast 4258
Kersenhouten hoekkast
Startprijs 400 EUR
2 Witte regalen 4259
2 Witte regalen
Startprijs 270 EUR
Ovale tafel, Empire 4260
Ovale tafel, Empire
Startprijs 150 EUR