Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen vrouw met ivoor 5000
Bronzen vrouw met ivoor

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Terracotta beeld, Goldschneider 5001
Terracotta beeld, Goldschneider

Resultaat:

1.050 EUR

Marmeren buste, Calvi Milano 5002
Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 15.000 EUR
Beeld, ridder 5003
Beeld, ridder
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Terracotta beeld 5004
Terracotta beeld

Resultaat:

580 EUR

Bronzen beeld, kindje 5005
Bronzen beeld, kindje
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld, paard 5006
Bronzen beeld, paard
Startprijs 750 EUR
Beeld. C. Willemsen 5007
Beeld. C. Willemsen
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2 Bronzen beeldjes 5008
2 Bronzen beeldjes

Resultaat:

230 EUR

Bronzen beeld 5009
Bronzen beeld
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Houten beeldje, 17e eeuw 5010
Houten beeldje, 17e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Bronzen buste 5011
Bronzen buste
Startprijs 675 EUR
Groot dubbel beeld 5012
Groot dubbel beeld
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Bronzen boedha 5013
Bronzen boedha

Resultaat:

190 EUR

Bronzen jongen met sigaret 5014
Bronzen jongen met sigaret
Startprijs 380 EUR
Beeldje met ivoor 5015
Beeldje met ivoor
Startprijs 375 EUR
Beeld, jongentje 5016
Beeld, jongentje
Startprijs 180 EUR
Bronzen beeldje met ivoor 5017
Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 420 EUR
Gepatineerd beeld, Moreau 5018
Gepatineerd beeld, Moreau
Startprijs 350 EUR
Paard met ruiter 5019
Paard met ruiter
Startprijs 260 EUR
Groot bronzen beeld 5020
Groot bronzen beeld
Startprijs 300 EUR
Beeld 5021
Beeld
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Vogel op marmeren voet 5022
Vogel op marmeren voet

Resultaat:

180 EUR

Groot beeld 5023
Groot beeld
Startprijs 140 EUR