Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kabinet 4000
Kabinet
Startprijs 3.000 EUR
Polyfoon met onderkast 4001
Polyfoon met onderkast
Startprijs 5.000 EUR
Verkocht
Barok commode 4002
Barok commode

Resultaat:

950 EUR

Ingelegde eiken kist 4003
Ingelegde eiken kist
Startprijs 500 EUR
Bank + 2 stoelen 4004
Bank + 2 stoelen
Startprijs 500 EUR
Rolbureau 4005
Rolbureau
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Kersen hoekkast 4006
Kersen hoekkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Snijwerk kast 4007
Snijwerk kast

Resultaat:

1.100 EUR

Italiaanse kist 4008
Italiaanse kist
Startprijs 4.250 EUR
Buffetkast 4009
Buffetkast
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Rococo bureau 4010
Rococo bureau

Resultaat:

170 EUR

Mahonie kabinet 4011
Mahonie kabinet
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Zuid Duitse beschilderde kast 4012
Zuid Duitse beschilderde kast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grunder buffetkast 4013
Grunder buffetkast

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Beschilderde kast, 2-deurs 4014
Beschilderde kast, 2-deurs

Resultaat:

1.200 EUR

Kersen hoekkast 4015
Kersen hoekkast
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Vitrinekast 4016
Vitrinekast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Notenhouten kabinet 4017
Notenhouten kabinet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vitrine 4018
Vitrine

Resultaat:

360 EUR

Dolfijntafel 4019
Dolfijntafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Grunderzeit secretaire 4020
Grunderzeit secretaire

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Commode 4021
Commode

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Noten boekenkast 4022
Noten boekenkast

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Noten bureau 4023
Noten bureau

Resultaat:

850 EUR