Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen wierookpotje 2024
Bronzen wierookpotje

Resultaat:

100 EUR

Olielampje + potje 2025
Olielampje + potje
Startprijs 75 EUR
Bronzen hanglamp 2026
Bronzen hanglamp
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Lamp, edelhert 2027
Lamp, edelhert

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Man bij lantaarn 2028
Man bij lantaarn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco wandlamp 2029
Art Deco wandlamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Eierkastjes 2030
2 Eierkastjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Lampje, man/vrouw 2031
2x Lampje, man/vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Consoles, putti 2032
2 Consoles, putti

Resultaat:

125 EUR

5 Italiaanse lampen 2033
5 Italiaanse lampen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Messing stoof 2034
Messing stoof

Resultaat:

100 EUR

Kandelaar 2035
Kandelaar
Startprijs 250 EUR
3 Barok sloten 2036
3 Barok sloten
Startprijs 80 EUR
4 Antieke sloten 2037
4 Antieke sloten
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Microscoop 2038
Microscoop

Resultaat:

160 EUR

Misbeker 2039
Misbeker
Startprijs 150 EUR
Grote messing kroonluchter 2040
Grote messing kroonluchter
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke lijst 2041
Antieke lijst

Resultaat:

90 EUR

3-Delige lijst 2042
3-Delige lijst
Startprijs 150 EUR
2-Delige scheerset 2043
2-Delige scheerset
Startprijs 110 EUR
Hoorn grammafoon 2044
Hoorn grammafoon
Startprijs 70 EUR
Pistool, 18e eeuw 2045
Pistool, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Huis relikwie 2046
Huis relikwie

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek kist 2047
Antiek kist

Resultaat:

50 EUR