Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Scheermessen set 2048
Scheermessen set

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
3 Briefopeners 2049
3 Briefopeners

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke blaasbalg 2050
Antieke blaasbalg

Resultaat:

60 EUR

2 Wandlampen 2051
2 Wandlampen
Startprijs 125 EUR
Jugendstil wandplaquette 2052
Jugendstil wandplaquette
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Delen Jugendstil 2053
2 Delen Jugendstil

Resultaat:

95 EUR

Hoorn met sierstuk 2054
Hoorn met sierstuk
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lamp, bronzen voet 2055
Lamp, bronzen voet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jugendstil stoffer en blik 2056
Jugendstil stoffer en blik

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jardiniere 2057
Jardiniere

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Schilders ezels 2058
2 Schilders ezels

Resultaat:

110 EUR

4-Delige bureauset 2059
4-Delige bureauset
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Jugendstil stijl lamp 2060
Jugendstil stijl lamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Naaldenhouder 2061
Naaldenhouder

Resultaat:

30 EUR

Schaaltje, eend 2062
Schaaltje, eend
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Jugendstil schildersezel 2063
Jugendstil schildersezel

Resultaat:

35 EUR

Speeldoos 2064
Speeldoos
Startprijs 50 EUR
Gietijzeren kistje 2065
Gietijzeren kistje
Startprijs 60 EUR
Schildpad doos 2066
Schildpad doos
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Boulle kistje 2067
Boulle kistje

Resultaat:

50 EUR

Ingelegde naaidoos 2068
Ingelegde naaidoos
Startprijs 150 EUR
Russisch lakdoosje 2069
Russisch lakdoosje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinese lakwerk kist 2070
Chinese lakwerk kist

Resultaat:

190 EUR

4 Tabaksdozen 2071
4 Tabaksdozen
Startprijs 30 EUR