Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Studie, 4 hoofden
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G

Schilderij, Oscar Jonsson
Resultaat: 50 EUR

Oscar Jonsson (Zweedse School), olieverf op linnen, coulissen-landschap 50x26cm. Cond.: G

Studie, 4 hoofden
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G

Tekening, borstbeeld
Resultaat: 50 EUR

Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, marmeren buste van een heer 50x65cm. Cond.: M

R. Klingsbögl
Resultaat: 50 EUR

Rud Klingsbögl (1881 - 1943 Duitse School), olieverf op linnen, man met pijp 22x28cm. Cond.: G

B.H. Bolink
Resultaat: 50 EUR

Bernard Henry Bolink ( 1876 - 1950 Enschede), ingekleurde ets op papier, paddestoelen 29x19cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 50 EUR

Restsignatuur ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 25x20cm. Cond.: G

12 Studie-portretten
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 12 ongesigneerde studieportretten, olieverf op paneel en linnen 40-62cm. Cond.: R-G

2x Josef Schultz
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Josef Schultz 1923 ( 1892 - 1972 Dusseldorf Duitse School), gouaches op papier, 1x Helgoland en 1x fruitbomen 32x38cm. en 27x36cm. Cond.: G

2 Schilderijtjes met paard
Resultaat: 50 EUR

Twee werken met monogram R.C. 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenvoorstellingen 9x8cm. Cond.: G

Alexandra Cerné
Resultaat: 50 EUR

Alexandra Cerné (Zagreb 1925 - 2006 Düsseldorf), gouache op papier, riviergezicht bij avond 69x50cm. Cond.: G

2x Georgi Daskaloff
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Georgi Daskaloff (1923 - 2005), lithografie op papier, twee zwangere vrouwen nr. 65/160 en nr. 102/160, 67x50cm. Cond.: G

H. Froitzheim
Resultaat: 50 EUR

H. Froitzheim ca. 1930 (Duitse School), stilleven met fruit en bloem 67x85cm.

J. Berkel, eendjes
Resultaat: 50 EUR

J. Berkel 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, 2 eenden in het gras 13x18cm. Cond.: G

2 Etsen, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Engelse karikatuur-etsen: 1x "The city Rout by M. Darly 1776" en 1x "The hopes of the family by M. Darly 1772" 45x27cm. Cond.: R-G

Schilderijtje
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in bloemenveld 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, W. de Groot
Resultaat: 50 EUR

W. de Groot 1922, olieverf op linnen, gezicht op Meppel 30x34cm. Cond.: G

Stilleven appels
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, stilleven met twee appels 30x20cm. Cond.: G

Prent, Otto Eerelman
Resultaat: 50 EUR

Otto Eerelman, prent op papier, gezadeld paard 63x77cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, redding van een schip 70x55cm. Cond.: G

Ch. Wittmann
Resultaat: 50 EUR

Ch. Wittmann (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met rozen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hoffmann
Resultaat: 50 EUR

A. Hoffmann (Duitse School), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G

Toon Snijders, straatje
Resultaat: 45 EUR

Antoon Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraatje met figuur 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, n. W. Roelofs
Resultaat: 45 EUR

Naar W. Roelofs, olieverf op paneel, eenden bij een beek 33x23cm. Cond.: G

2 Tekeningen + Ets
Resultaat: 45 EUR

Drie werken ca. 1910 (onduidelijke signaturen): 2x dorpsstraatje met figuur (houtskool) en 1x ets dorpsgezicht 11,5x12cm., 17x12cm. en 16x11cm. Cond.: R-G

Achter glas beschildering
Resultaat: 45 EUR

Achter glas gravure 18e-19e eeuw naar david Teniers, "The Contend Shepherd R. Buiford Fexit" 26x36cm. Cond.: R

Schilderij, modern
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1983, olieverf op papier, abstracte compositie 71x99cm. Cond.: G

Schilderij, Jean Wilton
Resultaat: 40 EUR

Jean Wilton ca. 1950, olieverf op linnen, winters landschap met knotwilgen 57x25cm.

10 Linoleumsnedes Otto Gräbner
Resultaat: 40 EUR

Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 23x18cm. Cond.: G

Tekening, kledendracht
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk monogram ca. 1900 (Duitse School), aquarel op papier, een stel in Munchener kledendracht 27x20cm. Cond.: G

Schilderij,
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, koeien in een landschap 29x23cm. Cond.: R

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Andrew Golikov (Russische School), gemengde techniek op papier, "The perfection of Balance" 31x21cm. Cond.: G

Schilderij, bosgezicht
Resultaat: 40 EUR

J.B. Lakeman, olieverf op linnen, bos met beek 30x41cm. Cond.: G

Schilderij, W. Nefkens
Resultaat: 40 EUR

Wim Nefkens, olieverf op paneel, paardenspan op bospad 18x26cm. Cond.: G

2 Etsen
Resultaat: 40 EUR

Twee etsen Frankrijk ca. 1900: 1x Louis Orr. Paris 37s46cm. en 1x onduidelijk gesigneerd Rouen 1913, 32x52cm., kerk en dorpsgezicht Cond.: R-G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, zeilschepen op zee 31x21cm. Cond.: G

Jaap van Kregten
Resultaat: 40 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, ploegende boer 50x70cm. , 2 beschadigingen Cond.: M

Schilderij, H. Beltman
Resultaat: 40 EUR

C.H. Beltman ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 40x60cm. Cond.: G

W. Jäger
Resultaat: 40 EUR

W. Jäger ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Nordsee Hallig 81x61cm. Cond.: G

Chin. schilderij op rol
Resultaat: 40 EUR

Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R

Schilderij, watermolen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, Twentse watermolen 50x60cm. Cond.: G

Monogram J.J.
Resultaat: 40 EUR

Monogram J.J. ca. 1980, olieverf op linnen, slapende vrouw 50x40cm. Cond.: G

H. van Dam
Resultaat: 40 EUR

H. van Dam ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en wasvrouw 50x40cm. Cond.: G

P. Prins
Resultaat: 40 EUR

P. Prins, olieverf op linnen, parkgezicht met twee wandelende dames 30x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R

Ikoon
Resultaat: 40 EUR

Ikoon ca. 1900, voorstellend Maria en kindje Jezus met bladgouden aureolen in goede staat 26,5x22cm.

Gravures
Resultaat: 40 EUR

Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G

Liggend naakt, Douval
Resultaat: 40 EUR

Duval, olieverf op linnen, liggend naakt 50x100cm. Cond.: G

J. Rooymans
Resultaat: 40 EUR

J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 40 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Pendant, Everout
Resultaat: 37 EUR

Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G

2 Jachtprenten, Frankrijk
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G

Dusterwald
Resultaat: 35 EUR

Düsterwald ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren in een roeiboot 30x40cm. Cond.: G

W. Thiele
Resultaat: 35 EUR

W. Thiele (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met ven 60x80cm. Cond.: G

Ovaal schilder - borduurwerk
Resultaat: 35 EUR

Borduurwerk op zijde, 19e eeuwse schilder, figuren bij een spinet, gemengde techniek 28x29cm. COnd.: G

Map gravures en prenten
Resultaat: 35 EUR

Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R

Peter Ritzen
Resultaat: 35 EUR

Peter Ritzen (Duitse School), olieverf op linnen, modern landschap (verso Trendelburg) 70x80cm. Cond.: G

Josef Scharl
Resultaat: 35 EUR

Josef Scharl, houtsnede op papier, twee figuren 48x67cm. Cond.: G

Schilderij, Harold Widing
Resultaat: 30 EUR

Harald Wilding 82 (Zweedse School), pastel op papier, abstracte compositie 30x22cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gouache op papier, koetsen met figuren 72x41cm. Cond.: G

Ingekleurde ets, Spaanse dame
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, ingekleurde ets op papier, Spaanse dame met glas 18x24cm. Cond.: G

Jan Verburg 69
Resultaat: 30 EUR

Jan Verburg 69, lithografie op papier (eigendruk 0/10), figuur aan bed, Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

H. Noordam ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, landschap met huisje en figuren 19x25cm. Cond.: G

K. Pallmann
Resultaat: 30 EUR

Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G

Sallholm
Resultaat: 30 EUR

Sallholm 1926, olieverf op linnen, paarden 41,5x51,5cm. Cond.: G

Schilderij, Bonte
Resultaat: 30 EUR

P. Bonte, olieverf op linnen, landschap 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Langeveld
Resultaat: 30 EUR

W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, oude man in interieur 27x38cm. Cond.: G

2 Stillevens
Resultaat: 30 EUR

Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M

Koelemeyer
Resultaat: 25 EUR

Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G

Kartest?
Resultaat: 25 EUR

Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G

W. Kaufer
Resultaat: 25 EUR

W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G

Schilderij, dorpsgezicht
Resultaat: 25 EUR

J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, de Boer
Resultaat: 25 EUR

De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G

Pastel, jagersjongen
Resultaat: 25 EUR

Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G

Fr. Irmarr
Resultaat: 25 EUR

Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M

Portretje
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G

2x Modeprent
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd 1958
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G

Japans kunstwerk
Resultaat: 15 EUR

Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.