Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

H.P. Koekkoek
Resultaat: 4.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G

Jan Fabius
Resultaat: 3.500 EUR

Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...

Schilderij, monogram FFH
Resultaat: 2.000 EUR

Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G

D.P. van Lokhorst
Resultaat: 2.000 EUR

Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G

Soldatenkamp
Resultaat: 2.000 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G

H.J. Wijngaarden
Resultaat: 1.800 EUR

H(Herman).J. Wijngaard (1922 - 2012), olieverf op linnen, gezicht op IJssel met boten 60x90cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 1.700 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G

Aquarel, J.H. Weissenbruch
Resultaat: 1.500 EUR

Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G

Jan te Wierik, blauw
Resultaat: 1.500 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G

Schilderij, Hobbe Smit
Resultaat: 1.400 EUR

Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G

Buizer
Resultaat: 1.100 EUR

J. Buizer ( Jan Buizer 1873 - 1944), olieverf op linnen, Hollands landschap met sloot, boerenhoeve, boer en koeien bij avond (melktijd), groot werk 125x167cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 863 EUR

Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G

Constant Artz
Resultaat: 850 EUR

Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 24x18cm. Cond.: G

Achterglas beschildering
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 19e eeuwse achterglas-schildering, voorstellend Leda en de zwaan. Hoogwaardige kwaliteit, stukje glas van ca. 1 cm. bij hoek afgebroken, 45x35cm. Cond.: G

Groot schilderij
Resultaat: 800 EUR

A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G

Interieur met dokter
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, interieur met dokter, figuren en boek anatomie 48x41cm. Cond.: G

Schilderij, Horrix
Resultaat: 700 EUR

H.M. Horrix (1845 - 1923), olieverf op linnen, Zeeuwse familie in moestuin 53x36cm. Cond.: G

Schilderij, dame met hond
Resultaat: 700 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( 1900 - 1985 Russische School), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 24x33cm. Cond.: G

Russische pastel, naakte vrouw
Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate
Resultaat: 575 EUR

Gesigneerd Herman ten Kate 1874, olieverf op paneel, stadsgezicht met markt en vele figuren 32x21cm. Cond.: G

Delfgaauw, haven
Resultaat: 500 EUR

G.J. delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 25x30cm. Cond.: G

Corneille, ijzeren kat
Resultaat: 500 EUR

Corneille nr. 10/199, olieverf op metaal, beschilderde ijzeren kat 67x57x5cm. Cond.: G

Schilderij, Jan Wiegers
Resultaat: 475 EUR

Jan Wiegers '43 ( 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, Delfts schotel met fruit 37x32cm. Cond.: G

Balinees portret, vrouw met tooi
Resultaat: 475 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Bali), olieverf op linnen, Balinese vrouw met hoofdtooi 30x35cm. Cond.: G

Schilderij, branding
Resultaat: 450 EUR

Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik, "Paringsdans"
Resultaat: 425 EUR

Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, "Paringsdans" 23x34cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw op blad
Resultaat: 425 EUR

Chinese school, olieverf op linnen, naakte vrouw op lelie-blad 120x80cm. Cond.: G

Schilderij, F. Mortelmans
Resultaat: 400 EUR

Frans Mortelmans? ca. 1930 (vermoedelijk Frans Mortelmans Belgische School 1865 - 1936), olieverf op linnen, stilleven 40x30cm. Cond.: G

Schilderij, Baartman
Resultaat: 400 EUR

Baartman? ca. 1940, olieverf op paneel, boerderij met bloeiende fruitbomen 35x30cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Resultaat: 400 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, visser
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, portret visser 30x30cm. Cond.: G

Schilderij, Arabische voorstelling
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G

Jan Korthals
Resultaat: 375 EUR

Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Resultaat: 375 EUR

Monogram W., olieverf op paneel, man met hoed, snor en sigaar 30x20cm. Cond.: G

Schilderij, Larense School
Resultaat: 360 EUR

Ter Meulen ca. 1900 (toegeschreven aan Frans Dieter ter Meulen 1843 - 1927), olieverf op linnen, spinnende vrouw in Larensch interieur 30x26cm. Cond.: G

Jan te Wierik, zwarte lijst
Resultaat: 350 EUR

Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, twee fantasiefiguren 20x14cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 350 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, schroef met bal 60x80cm. Cond.: G

Russisch portret met cactus
Resultaat: 350 EUR

Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G

Van Trirum
Resultaat: 350 EUR

J.W. van Trirum 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met poezen 24x18cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt met slag (verso A. van den Hofstede) 24x30cm. Cond.: R-G

H. Koekkoek, bomschuiten
Resultaat: 335 EUR

Gesigneerd H.Koekkoek, olieverf op paneel, 20e eeuw, zeilboten op zee. 399x29cm., Cond.:G

4x Stolpe
Resultaat: 320 EUR

Siegfried Reich a.d. Stolpe 65 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 12x8,5cm., 10x10cm., 12,5x7cm. en 9,5x9,5cm. Cond.: G

Morin, landschap
Resultaat: 300 EUR

A. Morin ca. 1900, olieverf op linnen, herder met koeien bij drenkplaats in de avond 65x50cm. Cond.: G

Pendant, kippen in schuur
Resultaat: 300 EUR

Twee werken van W. lammers ca. 1900 (Wilhelm Albertus Lammers 1857 - 1913), olieverf op paneel, kippen in de stal 22x16cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 300 EUR

Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G

Schilderij, Dupry
Resultaat: 275 EUR

Desprez 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en vee 55x46cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met Arc de Triompf en vele figuren 24x30cm. Cond.: G

Corneille, litho
Resultaat: 250 EUR

Corneille '79 (nr. 46/250, litho op papier, naakte dame op bank 47x65cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven met fruit
Resultaat: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, 2 vazen met bloemen en fruit 68x81cm. Cond.: G

Kleurenlitho, vrouw, kat en vogel
Resultaat: 230 EUR

Corneille 1980 (nr. 255/300), lithografie op papier, naakte vrouw met duif en kat 54x57cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, kubus met vlieg 58x77cm. Cond.: G

Schilderij, biddende kinderen
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, biddende jongens 30x40cm. Cond.: G

F. Baayens
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd Frans Baayens, olieverf op paneel, watermolen Haaksbergen 110x80cm. Cond.: G

5 Affiches
Resultaat: 225 EUR

Vijf oude Duitse oprolbare affiches 1e helft 20e eeuw: 1x "Land und Leben des Herren", 1x "Jerusalem", 1x kaart geschiedenis 3000 BC - 600 AC, 1x "Der eroffnung des Suez Kanal" en 1x "1500 - 1750", 10...

Anton Heyboer, spetterkip
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 220 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, stilleven 54x65cm. Cond.: G

Pastel, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw, pastel op papier, portret van een jonge vrouw in zondagse kledij 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 200 EUR

Henry van Os Delhez (1880 - 1976), olieverf op linnen, stilleven met porselein, fruit en koperen ketel 40x60cm. Cond.: G

Hulshoff Pol
Resultaat: 200 EUR

A.G. Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, Limburgse boerderij 76x102cm. Cond.: G

Schilderij, van Ulfen
Resultaat: 200 EUR

D. van Ulfen 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in keuken 25x20cm. Cond.: G

Schilderij Loots, boten
Resultaat: 200 EUR

Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel
Resultaat: 200 EUR

Antieke landkaarten van Overijssel van Frederik de Wit 17e-18e eeuw, ingekleurde ets op papier, "Transisalania provincia vulgo Over-Yssel Auctore N. ten Have Emedata A.F. de Wit" 54x47cm. Cond.: G

Liggend naakt
Resultaat: 200 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt 41x61cm. Cond.: G

J.H. Brolsma, winterlandschap
Resultaat: 200 EUR

J.H. Brolsma ca. 1910, olieverf op paneel, ijsgezicht met molen en figuren 18x27cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 200 EUR

Frans Baayens, olieverf op linnen, de dinkel bij Lutterzand 60x80cm. Cond.: G

M. Willemse, koeien
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd M. Willemse ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G

Pit van Loo, pastel
Resultaat: 190 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G

Ikoon
Resultaat: 190 EUR

Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R

2 Etsen, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G

Stolpe 3 in 1
Resultaat: 180 EUR

Siegfried Reich o.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 3-luik met abstracte compositie 113x29cm. Cond.: G

Gertrude des Clayes
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 160 EUR

Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G

Pieter Scheen, 2 delen
Resultaat: 160 EUR

Oude Pieter Scheen lexicon, Beeldende Kunstenaars 1750-1950 in goede staat, 25x19cm.

Schilderij, Gert Stegeman
Resultaat: 150 EUR

Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G

H. Bogman jr., gezicht op kerk
Resultaat: 150 EUR

H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G

Cor Noltee, stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G

Gesigneerd W. Rip
Resultaat: 150 EUR

W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G

Frans Baaijens
Resultaat: 150 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 150 EUR

Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G

Henry Fredriksson
Resultaat: 150 EUR

Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Resultaat: 150 EUR

Klaas Bernink 1983 (Glanerbrug 1913 - 1996), nr 90/156, litho op papier, boerderij in de sneeuw 60x40cm. Cond.: G

Winter
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk monogram, olieverf op linnen, romantisch Hollands ijspret met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

Litho, Bay
Resultaat: 150 EUR

Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G

4 Reproducties Pablo Picasso
Resultaat: 150 EUR

4x Pablo Picasso, reproductie op papier, rasterhoogdruk van linoleumsnede: 1x Avant La Pique, 1x Farol, 1x Pique en 1x Banderilles 23x17cm. Cond.: G

Schilderij, man met lantaarn
Resultaat: 150 EUR

Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op paneel, nachtwaker 18x13cm. Cond.: G

Aquarel, man en vrouw in interieur
Resultaat: 140 EUR

N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G

Harry Koolen, boerderij met kippen
Resultaat: 140 EUR

H. Koolen ca. 1950, olieverf op linnen, boerderij met kippen 92x62cm. Cond.: G

Jongensportret
Resultaat: 140 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), jongensportret 51x41cm. Cond.: G

P. Wagemans
Resultaat: 140 EUR

P.J. Wagemans ( Den Haag 1879 - 1955 ), olieverf op linnen, 't Kolkje Amsterdam Cond.: G

Bluszek 1946
Resultaat: 140 EUR

Bluszek/Blaszek? 1946, gouache op papier, rokende Indiaan 32x46cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, verso "Bergtesgarden Mühle" 45x31cm. Cond.: G

Fritz Mühlbrecht
Resultaat: 135 EUR

Fritz Mühlbrecht (Duitse School), olieverf op paneel, Berchtesgarden 69x50cm. Cond.: G

Schilderij, Jo Bouman-Kruyder
Resultaat: 135 EUR

Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G

Schilderij, bomschuiten op strand
Resultaat: 135 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 50x70cm. Cond.: G

Pieter Scheen lexicon
Resultaat: 130 EUR

Nederlandse 2-delige lexicon Nederlandse Beeldende kunstenaars 1750-1950 in goede staat 10x27x20cm.