Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing trekpotje, ronde pot
Resultaat: 7.000 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G

Yixing theepotje
Resultaat: 6.500 EUR

Origineel antiek klein Chinees Yixing theepot 18e-19e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,3x10x5,8cm.

Penselenpot met tekst
Resultaat: 5.300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G

Chine de commande setje
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...

Fam Verte vaas
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.

Fam Rose vaas
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met zeer gedetailleerde decor van flora en vogels (gemerkt) 36xø21cm. Cond.: G

5 Kopjes, 18e-19e eeuw
Resultaat: 1.050 EUR

Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G

Rode vaas, gemerkt
Resultaat: 1.000 EUR

Grote gesigneerde Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met landschappen, medaillons en gouddecor in goede staat 47cm.

Fam Rose vaas, draken
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G

Penselenpot, vissen
Resultaat: 900 EUR

Oude Chinese porseleinen Familie Verte penselenpot ca. 1920 met rondom decor van zwemmende vissen 14xø13,3cm. Cond.: G

Chicken cup
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.

Fam Rose bloempot
Resultaat: 750 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom decor van vlinders, vogels en flora 17xø26cm. Cond.: G

Yixing theepotje
Resultaat: 650 EUR

Origineel klein antiek Chinees Yixing theepotje 18e-19e eeuw (gemerkt). 2 Kleine chips van deksel 5x9xø5,5cm. Cond.: R-G

2 Franse vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee grote oude Franse Limoges porseleinen amfora vazen in empire stijl met figurendecors en vergulding ca. 1900-1930 (1 vaas met chip) 33x20xø11cm. Cond.: R-G

2 Kommen, 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met rondom decor van krijgers en binnenin een hoogwaardigheidsbekleder (bodem gemerkt) in goede staat 7,5xø16,5cm. Cond.: G

Penselenpot, figuren
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G

Kom met deksel, Fam Verte
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselkom met decor van flora en goud (gedetailleerd), gesigneerd ca. 1900 11x11cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Resultaat: 475 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot 1e helft 20e eeuw, 1 zijde met Chinees schrift, gemerkt 12x16x9cm. Cond.: G

Wierookpot met glazuur
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G

Vaas, geel glazuur
Resultaat: 425 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.

Fam Rose kan met zilver
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie roze schenkkan met zilveren monturen en decor van flora en goud 15x11xø8cm.

Klein Fam Rose vaasje
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Roze vaas ca. 1900 met rondom decor van spelende kinderen in tuin 16xø10cm. Cond.: G

Perzische pot, turkoois glazuur
Resultaat: 380 EUR

Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.

Chinese kannenset, 5-delig
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse 5-delige set bestaande uit: 3 schenkkannen, tablet en strooier. 1 Kan en het tablet zijn onbeschadigd, 2x handgreep gerestaureerd, chips deksel, chips tuit, bovenrand ge...

Servies
Resultaat: 330 EUR

Groot uitgebreid Duits porseleinen eetservies, gemerkt Nicolaus Franz Hoflieferanten Frankfurst Am Main ca. 1930 bestaande uit: 51x grote borden, 21x diepe borden, 32x kleine platte borden, 3x iets kl...

Yixing trekpotje, takjes
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot met fijn opgewerkt decor van bloesemtakken 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt Cond.: G

KPM porselein
Resultaat: 300 EUR

Duitse KPM porseleinen zoutvat met dubbele houders ca. 1900 met geschilderde decors van putti en flora 13x14x9cm. Cond.: G

Fam Rose, pijpvaas
Resultaat: 300 EUR

Oude 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze pijpvaas met afgebeeld 3 hoogwaardigheidsbekleders in de natuur (gesigneerd) 24xø12cm.

Tulpenvaas, 18e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 22xø15cm.

5 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G

Tulpenvaas, 18e eeuw
Resultaat: 270 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 21xø15,5cm.

Perzische schaal
Resultaat: 260 EUR

Zeldzame Perzische terracotta schaal ca. 1500, bewerkt met ivoorkleurige en trokiis glazuur (chip uit voetrand) 13xø18cm.

14 Delen capucijner serviesgoed
Resultaat: 260 EUR

Veertien delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (2 soorten): 1x 4 kop & schotels met 1 losse schotel 5xø11cm. (decor van landschappen met baai), alles onbeschadigd en 1 soort met 2 kop...

Fam Rose schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met Familie Roze decors, gemerkt en in goede staat 17x15,5xø8cm.

Chinees trekpotje
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje afkomstig van de Nanking Cargo, gedeelte van het decor is vervaagd 15x22xø12cm. Cond.: R

2 Delfts bonte koeien
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Hollandse Delfts bonte keramieken koeien met polychroom floraal decor (gerestaureerd) 9x14,5x5cm. en 9x14x6cm. Cond.: R

Imari bloempot
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met decor van flora en strik 23xø29cm. Cond.: G

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kraagvazen (1 set) met Japans tuindecor in goede staat 36,5xø15cm.

2 Delftse borden
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe borden: 1x met decor van vaas en bloemen (lichte randschade) ø36cm. en 1x met chinoiserie decor van flora en tuin (gemerkt met klauw, lichte randschade) ø35cm. Cond...

14 Delen capucijner serviesgoed
Resultaat: 200 EUR

Veertein delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (vaasdecor): 6x complete sets, 2 losse kopjes (2 kopje met chips) 5,5x11,5cm. Cond.: G

Kraak schotel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G

Imari schaal met brons
Resultaat: 190 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse pronkschaal met floraal- en gouddecor. Bevat bewerkte messing ornamenten in goede staat 25x40x23cm.

6x Hummel
Resultaat: 190 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok "Gross Vater Wartet", nr. 562 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje "Winterlicht", nr. 476 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met zak "Grossmutter wartet", nr. 5...

4x Hummel
Resultaat: 185 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen als clown "Carnival", nr. 328 (1991-1999)14,5cm., 1x jongen met hoorn "Hört Ihr Leute, Nachwächter", nr. 15/0 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met mondharmonica "...

4x Hummel
Resultaat: 180 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee dansende meisjes "Sommertanz", nr. 353/0 (1991-1999) 13,5cm., 1x meisje zittend op houten bank "Für Mutti", nr. 758 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met eekhoorn ...

Hummel figurengroep
Resultaat: 160 EUR

Hummel figurengroep, getiteld "Am Scheideweg", genummerd 331 en gemerkt Goebel (1991-1999). 17cm., in goede conditie met originele doos.

Hummel figurengroep
Resultaat: 160 EUR

Hummel figurengroep, geiteld "Dreckspatz, wasch dich", genummerd 4121 en gemerkt 1991-1999. 15,5cm. en in goede staat met originele doos.

11x Hummel
Resultaat: 160 EUR

Kavel van 11 Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met gieter (729), 1x meisje met bloem (793), 1x meisje met mand (479), 1x jongen met snoep (435/3/0), 1x meisje met bloem (257/3/0), 1x meisje met st...

2 Delftse schotels, chinoiserie
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors (randschades) ø35-ø36cm. Cond.: R

Imari kraagvaas
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e-19e eeuwse imari porseleinen kraagvaas met decor van paradijsvogels in bloesemboom 62x27cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 150 EUR

Uitgebreid Duits porseleinen servies van Rosenthal met rozendecors bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 12 ontbijtborden, botervloot, theepot , melkkan, suikerpot, 6 schalen (1x zonder rozen...

Imari schenkkan
Resultaat: 150 EUR

Grote imari porseleinen 19e eeuwse schenkkan met decor van berglandschap in goede staat 26cm.

Treef met onderschotel
Resultaat: 150 EUR

Hollandse Delftse 18e eeuwse fruit-tester met lekschotel (geschulpte randen), gemerkt. Heeft bijgewerkte randglazuur-schades, 6xø23cm. en 3xø21,5cm. Cond.: G

Wedgwood serviesgoed
Resultaat: 150 EUR

Groot kavel Wedgwood of Etruria serviesgoed, decor Moss Rose o.a: 12x diepe borden, 4x grote schalen, etagere, 21x kop&schotels, roomstel, 6x eierdoppen en bonbonschaal (minimale chips mogelijk) 5-46c...

Imari stapeldoos
Resultaat: 150 EUR

Grote zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen 4-delige stapeldoos met decor van goud en flora 24xø17cm. Cond.: G

3 Delen Fam rose
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen dekseldoosjes met Familie Roze decors van figuren in landschappen. 5,5xø8,5cm., 4,5x12,5x7cm. en 6xø8,7cm. Cond.: G

Divers Chinees porselein
Resultaat: 145 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein 17e-19e eeuw met floraal decor o.a: 2 sets kop & schotels (2 minimale chips) 13-7,5cm. Cond.: G

Delftse schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor van paradijsvogel op tak (lichte randschades) ø35,5cm. Cond.: G

5x Hummel
Resultaat: 140 EUR

Vijf Hummel beeldjes van Goebel: 1x jongen op hek "Vaters G'scheitester", nr. 111/1 (1979-1990) 13cm., 1x jongen als postbode "Eilbote", nr. 119/2/0 (1979-1990) 11,5cm., 1x twee meisjes "Osterfreunde"...

Hummel beeldjes op sokkel
Resultaat: 135 EUR

Kavel van 7 Hummel beeldjes: 1x "Erste Geige" nr. 2184 (2000-2008) 10cm., 1x "Ersten Solo", nr. 2182 (2000-2008) 9,5cm., 1x "Ich mag nicht" (erste ausgabe), nr 564 (1991-1999) 9.5cm., 1x "ABC Stunde",...

2x Hummel
Resultaat: 135 EUR

Twee Hummel figuren: 1x "Ein Viertelstundchen", nr. 451 (eerste uitgave 1991-1999), 10,5cm. en 1x "Schau da ist Europa", nr. 2060 (2000-2008), voorstellend een jongentje met stok en losse wereldbol op...

Porseleinen spiegel
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse porseleinen spiegel met twee lampenarmen (vrouw en putti), gemerkt G.D.R. handpainted Thuringen porselein ca. 1980 in goede staat 47x45x8cm.

Chinese kom + gemberpot
Resultaat: 130 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschaps- en dorpdecor (haarscheur en randschade) 10xø23,5cm. en 1x grote Chinees porseleinen gemberpot ca...

Porseleinen serviesje
Resultaat: 125 EUR

Porseleinen 19e eeuws 13-delig koffieservies met decor van driemaster in havens (handgeschilderd). 1 Melkkan beschadigd, verder in goede staat 7-18cm.

Grote cachepot
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot (bloempot) met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerest...

Chinese theebus
Resultaat: 125 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse theebus met zilveren dop en floraal decor in goede staat 11x8x5cm.

6 Keramieken borden
Resultaat: 120 EUR

Drie sets van twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden o.a: 2x blauw decor met vazen, gemerkt R (restauratie), 2x borden Delfts bont met gele bloemendecors, gemerkt APK (de lampetkan), 1 schotel met r...

4x Hummel
Resultaat: 120 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Schulmädchen", nr. 467 (13,5cm.), 1x jongen met knapzak "Der frohe Wanderer", nr. 327 (onderop met handtekening) 13,5cm., 1x jongen met lam "Hirtenbub", n...

Schotel, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Groot 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord, gesigneerd en met decor van paradijsvogels en vlinders (randschade), 7xø33,5cm. Cond.: R

Grote Fam Rose schaal
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze kom met decor van vogels en flora 14xø37cm. (1 oude haarlijn) Cond.: R-G

2 Miniatuur flessen
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinees porseleinen stopflesjes ca. 1900 met decor van landschap (gemerkt met een veer) n8,5cm. Cond.: G

Beschilderde tegel
Resultaat: 110 EUR

Tegel ca. 1900, van de Hulst Tegelfabriek ter Harlingen. Voorstellend twee flamingo's in de natuur 45x20cm.Vakkundig gerestaureerd. Cond.: G

Imari schaal
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.

Perzische vaas, pauwe-oog
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Perzische terracotta vaas ca. 1500 met pauweoog glazuur. In zeer goede originele staat 24xø19cm.

Japanse imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schotel met als voorstelling geisha's in een tuin met twee mannen 54x47cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 100 EUR

Oud Duits porseleinen 45-delig Rosenthal eetservies met donkerblauw en gouddecor: 2x dekselterrines, 1x schaal, 2x opdienschaal, 2x sauskom, 2x kleine schaal, 12x klein bord, 12x soepbord, 12x eetbord...

Dekselkan, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Delfts keramieken schenkkan 17e-18e eeuw met zijwaardse tuit en twee oren (diverse tekens) D-AW?, rondom met florale decors. Restauratie tuit, chips en glazuurschades 16x25xø17cm. Cond.: R

Grote vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote oude keramieken geglazuurde vaas ca. 1930 in goede staat 43xø20cm.

5x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met teddybeer "Mein Liebling", nr. 2164 (1991-1999 speciale uitgave met Steiff) 14,5cm., 1x "Hab's von Oma gelernt", nr. 2107/A (1991-1999) 11cm., 1x jongen m...

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee imari porseleinen pijpvazen 19e eeuw met floraal decor in goede staat 22xø11cm.

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Ich kann's kaum erwarten", nr. 649/0 (1991-1999) limited edition 17666-25000, 12cm., 1x jongen met vogels "Tierfreund", nr. 300 (1991-1999) 13cm., 1...

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje bij hek, nr. 203 (1979-1990) 13cm., 1x meisje met bezem, nr 171 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met sjaal, nr. 43 (1972-1979) 12,5cm. en 1x groot Hummel meisj...

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Krankenbesuch", nr. 382 (12cm.), 1x jongen met honingpot "Honinglecker", nr. 312 (10cm.), 1x "Enziankind", nr. 608 (8cm.) en 1x jongen met taart "Der Klei...

2 Potten
Resultaat: 100 EUR

Twee Antieke Chinese (of Oosterse) vazen 18e eeuw (of ouder). Beide vazen hebben oude randschade en 1x vaas met gaatje 30xø19cm. Cond.: G

Chinese voorraadpot
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met tekst en floraal decor (gemerkt) 18xø21cm. Cond.: G

Jade tempel, 2-delig
Resultaat: 100 EUR

Tweedelige oude Chinese jade pagode met tekens en floraal decor 20e eeuw in goede staat 52xø18cm.

Wit glazuur vaasje
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinees porseleinen grijs/groenig geglazuurde vaas, gesigneerd en in goede staat 18,5xø10cm.

5 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 93,75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R

3 Siervazen
Resultaat: 90 EUR

Drie grote oude kobaltblauwe deksel-siervazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 42-45cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee imari porseleinen vazen ca. 1900 met decor van flora en goud, Foohond op het deksel. 1 Chip van het deksel, verder in goede staat 37xø17cm.

3 Delen goudsteen
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G

Boedha
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese boedha 20e eeuw (neus beschadigd) 16,3x14,3x5cm. Cond.: R

4x Hummel
Resultaat: 90 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met poppenwagen "Ausfahrt", 375/3/0 (1991-1999) 9cm., 1x meisje met 2 katjes "Katzenmama", nr. 2007 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met mand en brief "Die Gra...

Yixing trekpotje, vruchtvorm
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot ca. 1900, gemerkt 10x16xø10cm. Cond.: G

Servies
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen servies blauw/wit.