Drie sets van twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden o.a: 2x blauw decor met vazen, gemerkt R (restauratie), 2x borden Delfts bont met gele bloemendecors, gemerkt APK (de lampetkan), 1 schotel met restauratie en 2x schotels, gemerkt ALV? met bloemenmandendecors (1 schotel restauratie) ø22-ø24cm. Cond.: R-G