23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

Aquarel, vrouwen bij waterput
Resultaat: 130 EUR

J.P. Simon ( 1796 - 1838), aquarel op papier, vrouwen bij waterpomp 12x17cm. Cond.: G

Schilderij, J. Kamst 1973
Resultaat: 130 EUR

J. Kamst 1973, olieverf op linnen, figuratieve compositie 50x80cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ancone
Resultaat: 125 EUR

Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen "Im Kauwerthal", berglandschap met waterval, Italiaanse vrouw en geit 150x110cm. Cond.: G

P. Renard, strand
Resultaat: 125 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 26x20cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 120 EUR

Thomas van Wissen ca. 1900 ( 1866 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met beek en koeien 56x45cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 120 EUR

Daniels 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, binnenhaven met schaatsers 13x18cm. Cond.: G

Endlich, 2 koeien
Resultaat: 115 EUR

Endlich (pseudoniem van Jan Knikker 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, 2 koeien in het water 40x50cm. Cond.: G

Rond schilderij
Resultaat: 110 EUR

Oppenoorth, Veluws landschap
Resultaat: 100 EUR

Ovaal schilderij
Resultaat: 100 EUR

Landkaart 17e eeuw, Friesland
Resultaat: 100 EUR

Ingekleurde landkaart
Resultaat: 100 EUR

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, Paul Nilsson
Resultaat: 100 EUR

Paul Nilsson (Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 50x65cm. Cond.: G

Jörgen Bille
Resultaat: 100 EUR

Jorg Bille, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en visnetten 65x33cm. Cond.: G

Schilderij, Altmann
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, Zeiss
Resultaat: 100 EUR

M. Zeiss 1996, olieverf op paneel, stilleven naar Henk Helmantel 36x27cm. Cond.: G

Nefkens
Resultaat: 100 EUR

Nefkens 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 30x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. ca. 1920
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, pastel op papier, dame met hoed (plaatje Jacob Maris) 63x46cm. Cond.: G

10 Etsen Rudolf Veit
Resultaat: 100 EUR

Kavel met 10 ingekleurde etsen op papier van Rudolf Veit ( 1892 - 1979 Duitse School), dorpsgezichten 17-53cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 100 EUR

Carol Grigs Portland Oregow USA, reproduktie op papier, Indiaanse vrouw te paard. 90x65cm., Cond.:G

P. Renard, plasgezicht
Resultaat: 100 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, badgasten aan een strand 40x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, musicerend orkest bij balkon 31x36cm. Cond.: G

Verschuur, koeien in landschap
Resultaat: 100 EUR

2 Ikonen
Resultaat: 95 EUR

Twee oude ikonen 20e eeuw met vergulding (handgeschilderd), St. Nikolas 29x20cm. en 33,3x22,5cm. Cond.: G

Hollandse School
Resultaat: 90 EUR

Frans Baayens
Resultaat: 90 EUR

Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, bonte pad Hellendoorn 40x50cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd (nagesigneerd) 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht Parijs 24x30cm. Cond.: G

3 Aquarellen, Reus
Resultaat: 90 EUR

Drie aquarellen op papier van M.P. Reus (1865 - 1933 Dordrecht), zeegezichten met bomschuiten 21x12cm., 21x12cm. en 15x11cm. Cond.: G

A. Öström
Resultaat: 90 EUR

A. Öström (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 22x27cm. Cond.: G

Anders Finn
Resultaat: 90 EUR

Anders Finn (Zweedse School), olieverf op linnen, boerenhuis met bloesemboom 34x41cm. Cond.: G

Landschap
Resultaat: 90 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 50x65cm. Cond.: G

Schilderij, fruit met kreeft
Resultaat: 80 EUR

G. van Heem 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kreeft, roemer etc. 18x13cm. Cond.: G

Onduidelijk, taveerne
Resultaat: 80 EUR

Landschap
Resultaat: 80 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 55x41cm. Cond.: R-G

Aquarel, boerdeirj in landschap
Resultaat: 80 EUR

M. Gidding ( 1863 Rotterdam - 1925 Den Haag), aquarel op papier, boerderij met wandelaar 20x16cm. Cond.: R

Schilderij, Ton van Tast
Resultaat: 80 EUR

Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 28x33cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G

Schilderij, Toon van Ttast
Resultaat: 80 EUR

naar van Rossum du Chattel
Resultaat: 80 EUR

Naar Fred van Rossum de Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 17x31cm. Cond.: G

Schilderij, J.B. Kerk
Resultaat: 80 EUR

Monogram J.B. 20e eeuw, olieverf op paneel, kerkinterieur 29x38cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, jager met vrouw bij maanlicht 28x20cm. Cond.: G

Schilderij, Riedmann
Resultaat: 80 EUR

Aquarel, intocht in dorp
Resultaat: 80 EUR

R. Wettstein Pfister ( 1867 - 1942), aquarel op papier, intocht in een winters dorp 16x16cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Restsignatuur ca. 1980, mixed media (collage en verf), onderwaterwereld met vissen etc. 68x90cm. Cond.: G

Schilderij, van Schaik
Resultaat: 80 EUR

P. van Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op zee 40x60cm. Cond.: G

Jelle Hoogstra, boerderij
Resultaat: 80 EUR

Jelle Hoogstra ( 1929 - 2003), olieverf op linnen, landschap met boerderij 28x23cm. Cond.: G

Koeien bij berkebomen
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met koeien 42x35cm. Cond.: G

Olle Rhömstad
Resultaat: 80 EUR

Olle Rhömstad (Zweedse School), pastel op papier, winters landschap 35x27cm. Cond.: G

Schilderij, v.d. Smet
Resultaat: 80 EUR

v. de Smet (Belgische School), olieverf op linnen, hut van hooi 23x16cm. Cond.: G

E. Thornton, kasteel
Resultaat: 80 EUR

Thronton 1899 (Engelse School), olieverf op linnen, kasteel met brug 97x64cm. Cond.: M

M. Hennawy, stel bij boom
Resultaat: 80 EUR

M. Hennawy ca. 1880, olieverf op linnen, verliefd stel bij rivier (gerestaureerd) 60x80cm. Cond.: R-G

Tekening, leeuw
Resultaat: 75 EUR

Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, leeuw 55x73cm. Cond.: M

Gouache
Resultaat: 75 EUR

Ruud Weenink 1984 (bekend wild- en natuurschilder), gouache op papier, aalscholver 30x23cm. Cond.: G

Helge Sigvard Anderson
Resultaat: 75 EUR

Schilderij, appels in mand
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd? ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met appels 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met water
Resultaat: 75 EUR

Monogram ca. 1880, olieverf op linnen, Duits landschap met beek (3 restauraties) 60x51cm. Cond.: R

B. Hansson - Boë
Resultaat: 75 EUR

B. Hansson - Boë (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 47x35cm. Cond.: G

E. Mührer
Resultaat: 75 EUR

E. Mührer 1974 (Duitse School), olieverf op paneel, Eislauf im park 30x40cm. Cond.: G

Hartman, havengezicht
Resultaat: 70 EUR

Louise Hartman ca. 1940 (plakker), olieverf op linnen, Hollandse haven 40x50cm. Cond.: R

Clown met trompet
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, lachende clown met trompet 61x50cm. Cond.: G

3 Landkaarten Engeland
Resultaat: 70 EUR

Drie 19e eeuwse landkaarten Engeland by John Cary engraver: 1x Scotland, 1x South Britain en 1x Wiltshire, allen met pallisander fineer omlijsting 24x28cm. Cond.: R-G

10 Linoleumsnedes Otto Gräbner
Resultaat: 70 EUR

Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 24x14cm. Cond.: G

G. Diepeveen, bardames
Resultaat: 70 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, dames aan de bar 39x30cm. Cond.: G

Klas Bergström
Resultaat: 70 EUR

Klas Bergström (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 42x32cm. Cond.: G

8 Werken op rijstpapier
Resultaat: 70 EUR

Acht 19e eeuwse Chinese werken op rijstpapier (handgeschilderd), afbeelende ambachten (beschadigingen) 15,5x10cm. Cond.: R

Schilderij, man en vrouw bij kaarslicht
Resultaat: 70 EUR

C. van Roon, olieverf op linnen, figuren bij kaarslicht 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, botter op zee
Resultaat: 70 EUR

van Monnick 1914 (later geschilderd), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x90cm. Cond.: G

Baayens
Resultaat: 70 EUR

Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, boerenhuis met kippen 50x70cm. Cond.: G

Russisch schilderij, bloemen
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Russische School) 90-er jaren, pastel op papier, stilleven met rozen en vaas 61x49cm. Cond.: G

Pendant Fritz Götz
Resultaat: 70 EUR

Ikoon, Moeder Gods, Italiaans
Resultaat: 70 EUR

14 Linoleumsnedes Otto Gräbner
Resultaat: 70 EUR

Stilleven, monogram
Resultaat: 65 EUR

Monogram '68 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 30x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1954 (Zweedse School), olieverf op paneel, havengezicht 46x38cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Toon Scheerder (Copieist, Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, landschap met watermolen 50x70cm. Cond.: G

J. Mazonicz
Resultaat: 60 EUR

J. Mazonicz, olieverf op paneel, landschap met avondzon 24x19cm. Cond.: G

Tekening, dame
Resultaat: 60 EUR

Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening opgehoogd met wit, voorstelling van een dame 54x73cm. Cond.: M

Schilderij, vrouw op landweg
Resultaat: 60 EUR

Monogram W.H. ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerin op zandpad 40x55cm. Cond.: G

Schilderij, Miller
Resultaat: 60 EUR

Milller ca. 1980, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en steiger met zeilboot 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Henk Reerink
Resultaat: 60 EUR

Henk Reerink (bekende Hengelose schilder), olieverf op linnen, watermolen oele 18,5x24cm. Cond.: G

Schilderij, Naumann
Resultaat: 60 EUR

Naumann ca. 1960 (Duitse School), olieverf op linnen, dorpsstraat bij avond 60x30cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School?), olieverf op paneel, riviergezicht bij avond 26x20cm. Cond.: G

Achter glas beschildering
Resultaat: 60 EUR

Achterglas gravure 19e eeuw naar van Berghem "Milking of cattle", stukje beschadigd 36x25cm. Cond.: G

Selhorst, schapen
Resultaat: 60 EUR

A.H. Selhorst, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi, schapen en herder 50x70cm. Cond.: R

12 Staties
Resultaat: 60 EUR

Elf religieuse staties ca. 1920 in originele lijst, drukwerk op papier 53-87cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Rob de Haan
Resultaat: 60 EUR

Werner Eckelt
Resultaat: 60 EUR

Werner Eckelt (1914 - 1990 Berlin Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op stad 20x30cm. Cond.: G

Koch 81
Resultaat: 60 EUR

Koch '81 (Duitse School), olieverf op linnen, clown 43x26cm. Cond.: G

Schilderij, molen bij maanlicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, molen bij avondlicht met edelhert 50x70cm. Cond.: G

Levenscyclus in etsen
Resultaat: 60 EUR

Werner Pottenstein
Resultaat: 60 EUR

Resultaat: 60 EUR

Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 14x30cm. Cond.: G

Monogram '77
Resultaat: 55 EUR

Monogram '77 (Duitse School, verso Rutti Maria Olivar), olieverf op linnen, "zum Zuckerbäcker" 30x24cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

C. Wolter ca. 1940, olieverf op linnen, landschap met paardenwagen en boer 30x40cm. Cond.: G