J.P. Simon ( 1796 - 1838), aquarel op papier, vrouwen bij waterpomp 12x17cm. Cond.: G
J. Kamst 1973, olieverf op linnen, figuratieve compositie 50x80cm. Cond.: G
Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen "Im Kauwerthal", berglandschap met waterval, Italiaanse vrouw en geit 150x110cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 26x20cm. Cond.: G
Thomas van Wissen ca. 1900 ( 1866 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met beek en koeien 56x45cm. Cond.: R
Daniels 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, binnenhaven met schaatsers 13x18cm. Cond.: G
Endlich (pseudoniem van Jan Knikker 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, 2 koeien in het water 40x50cm. Cond.: G
Paul Nilsson (Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 50x65cm. Cond.: G
Jorg Bille, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en visnetten 65x33cm. Cond.: G
M. Zeiss 1996, olieverf op paneel, stilleven naar Henk Helmantel 36x27cm. Cond.: G
Nefkens 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, pastel op papier, dame met hoed (plaatje Jacob Maris) 63x46cm. Cond.: G
Kavel met 10 ingekleurde etsen op papier van Rudolf Veit ( 1892 - 1979 Duitse School), dorpsgezichten 17-53cm. Cond.: G
Carol Grigs Portland Oregow USA, reproduktie op papier, Indiaanse vrouw te paard. 90x65cm., Cond.:G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, badgasten aan een strand 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, musicerend orkest bij balkon 31x36cm. Cond.: G
Twee oude ikonen 20e eeuw met vergulding (handgeschilderd), St. Nikolas 29x20cm. en 33,3x22,5cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, bonte pad Hellendoorn 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (nagesigneerd) 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht Parijs 24x30cm. Cond.: G
Drie aquarellen op papier van M.P. Reus (1865 - 1933 Dordrecht), zeegezichten met bomschuiten 21x12cm., 21x12cm. en 15x11cm. Cond.: G
A. Öström (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 22x27cm. Cond.: G
Anders Finn (Zweedse School), olieverf op linnen, boerenhuis met bloesemboom 34x41cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 50x65cm. Cond.: G
G. van Heem 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kreeft, roemer etc. 18x13cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 55x41cm. Cond.: R-G
M. Gidding ( 1863 Rotterdam - 1925 Den Haag), aquarel op papier, boerderij met wandelaar 20x16cm. Cond.: R
Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 28x33cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G
Naar Fred van Rossum de Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 17x31cm. Cond.: G
Monogram J.B. 20e eeuw, olieverf op paneel, kerkinterieur 29x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, jager met vrouw bij maanlicht 28x20cm. Cond.: G
R. Wettstein Pfister ( 1867 - 1942), aquarel op papier, intocht in een winters dorp 16x16cm. Cond.: G
Restsignatuur ca. 1980, mixed media (collage en verf), onderwaterwereld met vissen etc. 68x90cm. Cond.: G
P. van Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op zee 40x60cm. Cond.: G
Jelle Hoogstra ( 1929 - 2003), olieverf op linnen, landschap met boerderij 28x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met koeien 42x35cm. Cond.: G
Olle Rhömstad (Zweedse School), pastel op papier, winters landschap 35x27cm. Cond.: G
v. de Smet (Belgische School), olieverf op linnen, hut van hooi 23x16cm. Cond.: G
Thronton 1899 (Engelse School), olieverf op linnen, kasteel met brug 97x64cm. Cond.: M
M. Hennawy ca. 1880, olieverf op linnen, verliefd stel bij rivier (gerestaureerd) 60x80cm. Cond.: R-G
Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, leeuw 55x73cm. Cond.: M
Ruud Weenink 1984 (bekend wild- en natuurschilder), gouache op papier, aalscholver 30x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd? ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met appels 50x40cm. Cond.: G
Monogram ca. 1880, olieverf op linnen, Duits landschap met beek (3 restauraties) 60x51cm. Cond.: R
B. Hansson - Boë (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 47x35cm. Cond.: G
E. Mührer 1974 (Duitse School), olieverf op paneel, Eislauf im park 30x40cm. Cond.: G
Louise Hartman ca. 1940 (plakker), olieverf op linnen, Hollandse haven 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, lachende clown met trompet 61x50cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse landkaarten Engeland by John Cary engraver: 1x Scotland, 1x South Britain en 1x Wiltshire, allen met pallisander fineer omlijsting 24x28cm. Cond.: R-G
Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 24x14cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, dames aan de bar 39x30cm. Cond.: G
Klas Bergström (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 42x32cm. Cond.: G
Acht 19e eeuwse Chinese werken op rijstpapier (handgeschilderd), afbeelende ambachten (beschadigingen) 15,5x10cm. Cond.: R
C. van Roon, olieverf op linnen, figuren bij kaarslicht 50x60cm. Cond.: G
van Monnick 1914 (later geschilderd), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x90cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, boerenhuis met kippen 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Russische School) 90-er jaren, pastel op papier, stilleven met rozen en vaas 61x49cm. Cond.: G
Monogram '68 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1954 (Zweedse School), olieverf op paneel, havengezicht 46x38cm. Cond.: G
Toon Scheerder (Copieist, Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, landschap met watermolen 50x70cm. Cond.: G
J. Mazonicz, olieverf op paneel, landschap met avondzon 24x19cm. Cond.: G
Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening opgehoogd met wit, voorstelling van een dame 54x73cm. Cond.: M
Monogram W.H. ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerin op zandpad 40x55cm. Cond.: G
Milller ca. 1980, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en steiger met zeilboot 50x60cm. Cond.: G
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder), olieverf op linnen, watermolen oele 18,5x24cm. Cond.: G
Naumann ca. 1960 (Duitse School), olieverf op linnen, dorpsstraat bij avond 60x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School?), olieverf op paneel, riviergezicht bij avond 26x20cm. Cond.: G
Achterglas gravure 19e eeuw naar van Berghem "Milking of cattle", stukje beschadigd 36x25cm. Cond.: G
A.H. Selhorst, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi, schapen en herder 50x70cm. Cond.: R
Elf religieuse staties ca. 1920 in originele lijst, drukwerk op papier 53-87cm. Cond.: G
Werner Eckelt (1914 - 1990 Berlin Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op stad 20x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, molen bij avondlicht met edelhert 50x70cm. Cond.: G
Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 14x30cm. Cond.: G
Monogram '77 (Duitse School, verso Rutti Maria Olivar), olieverf op linnen, "zum Zuckerbäcker" 30x24cm. Cond.: G
C. Wolter ca. 1940, olieverf op linnen, landschap met paardenwagen en boer 30x40cm. Cond.: G