Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Swarovski, Leeuw
Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen leeuw, jaarstuk 1995, ontwerper Adi Stocker, het puntje van de staart is gematteerd 12,7cm. Cond.: G

Swarovski, Crystal planet
Resultaat: 60 EUR

Zwarovski kristallen "Crystal Planet" 2000: Op de crystal planet staat een vredesduifje met een metalen lauwertakje. Het geheel staat op een aluminiumkleurig display H.: 11cm. Cond.: G

6 Delen modern glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Zes delen modern glaswerk: 1x 3-kleurige bolle vaas Orrefors( Zweden) , 1x rode asbak Costa Boda, 1x kristallen transparante vaas Orrefors, 1x groenglazen vaas ca. 1900 (mondgeblazen) en 1x paperweig...

Glazen schaal, oranje
Resultaat: 55 EUR

Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.

Divers kristal
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse kristallen glazen 919x) en 1 vaas, facetgeslepen en Boheems. 16-23cm. Cond.: G

Pierrot
Resultaat: 50 EUR

Zwarovski kristallen Pierrot "Masquerade" 1999: Uitgevoerd in helder kristal. Zijn linkerbeen staat op een voet van mat kristal. Op zijn jas zitten drie knopen in de kleuren rood, geel en groen. Op zi...

Ei + dekseldoosje
Resultaat: 50 EUR

Twee delen kristal: 1x dekseldoosje (7xø7cm.) met gematteerd deksel, bekroond met helder kristallen bloem met blauwe gloed (Swarovski?) en 1x Swarovski kristallen ei in houder (6xø3cm.). Ei kan geopen...

5 Delen Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen Swarovski: 1x uil van helder kristal, ogen deels gematteerd, 1x staande poedel (uitgave 1992) 5,7cm., 1x pinguin (uitgave 1996) op ijsschots met matte poten en zwarte kop en vleugels 3,5cm....

6 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 6 delen oud glaswerk o.a: 1 stel glasfusing vazen ca. 1930, 1x geschulpte vaas (rood/blauw/geel) Fusing, 1x kraagvaas ca. 1980, 1x gele vaas ca. 2000, 23-36cm. Cond.: G

Swarovski, Bald Eagle
Resultaat: 45 EUR

Swarovski kristallen "Bald Eagle" (248003) in goede staat, ca. 12,5cm.

2 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Twee delen ruit- en waaierkristal ca. 1910: 1x rozensteker en 1x karaf 15-18cm. Cond.: G

4 Delen Swarovski, vissen
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Swarovski: 1x helder kristallen dolfijn, 1x helder kristallen zeepaardje (uitgave 1993) op mat kristallen voet (8cm.), 1x 3 helder kristallen tropische visje op mat kristallen koraal (uitga...

3 Swarovski dieren
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Swarovski kristal: 1x kristallen eekhoorn, 1x kristallen vos en 1x kristallen baby aapje. Cond.: G

Glas-in-Lood Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil glas-in-lood venster met tussenglas landschapsdecor (litho) ca. 1900 (4 barsten) 73x38cm. Cond.: R

Divers glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R

Kristallen glazen
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 18 facetgeslepen kristallen oude glazen ca. 1930 (3 chips) Cond.: R-G

4 Delen Swarovski
Resultaat: 35 EUR

4 Delen Swarovski: 1x geheel gefacetteerde kristallen vlinder (uitgave 1994) met metalen voelsprieten. Het blad is gematteerd, 5,8x4,8cm., 2x kristallen vlinders met goudkleurige sprieten (uitgave 19...

4 Glazen figuren
Resultaat: 35 EUR

Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G

9 Delen kristal/glas
Resultaat: 30 EUR

Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...

Glazen coupe met deksel
Resultaat: 30 EUR

Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.

2 Glazen schalen
Resultaat: 30 EUR

Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

2 Karaffen
Resultaat: 25 EUR

Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem

2 Groene wijnglazen
Resultaat: 25 EUR

Twee groene wijnglazen ca. 1900, H.: 12,5cm.