Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Swarovski, Leeuw 5555
Swarovski, Leeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Swarovski, Crystal planet 5559
Swarovski, Crystal planet

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Delen modern glaswerk 5574
6 Delen modern glaswerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Glazen schaal, oranje 5578
Glazen schaal, oranje

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Divers kristal 5546
Divers kristal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pierrot 5550
Pierrot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ei + dekseldoosje 5560
Ei + dekseldoosje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Swarovski 5565
5 Delen Swarovski

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Delen glas 5520
6 Delen glas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Swarovski, Bald Eagle 5551
Swarovski, Bald Eagle

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Delen kristal 5514
2 Delen kristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Delen Swarovski, vissen 5561
4 Delen Swarovski, vissen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Swarovski dieren 5562
3 Swarovski dieren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glas-in-Lood Jugendstil 5579
Glas-in-Lood Jugendstil

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Divers glaswerk 5598
Divers glaswerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen glazen 5537
Kristallen glazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Delen Swarovski 5563
4 Delen Swarovski

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Glazen figuren 5595
4 Glazen figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
9 Delen kristal/glas 5527
9 Delen kristal/glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Glazen coupe met deksel 5532
Glazen coupe met deksel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Glazen schalen 5569
2 Glazen schalen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen glas 5582
3 Delen glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Karaffen 5536
2 Karaffen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Groene wijnglazen 5542
2 Groene wijnglazen

Resultaat:

25 EUR