Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren beeld ca. 1900
Resultaat: 700 EUR

Antiek Oosters ivoren beeld ca. 1900 "Botishava" met vele armen, gezichten, pauw en cobra (1 stukje van de pauwveer af, verder in goede staat) 17x10x4,5cm. Cond.: R-G

Menselijk skelet
Resultaat: 600 EUR

Origineel menselijk mannelijk skelet met standaard en contra-gewicht ca. 1960 in goede staat 180cm.

2 Ivoren figuren
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees ivoren figuren ca. 1910 op houten console, voorstellend een keizer en zijn vrouw 14-15cm. Cond.: G

Brievenopener, walrus
Resultaat: 275 EUR

Antieke walrus ivoren mes met gravering op de schede met voorstellingen van walrussen, eskimo, zeehond en ijsbeer ca. 1900 in goede staat 30cm.

Ivoren penselenbeker
Resultaat: 275 EUR

Antieke Chinees ivoren opengewerkte penselenbeker met huisjes, figuren en planten ca. 1900 in goede staat 11x6x4,5cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Chinese/Japanse ivoren geisha met lotusbloem staand op houten sokkel in zeer goede staat 24cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 260 EUR

Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.

Ivoren corpus christie
Resultaat: 195 EUR

Ivoren corpus Christie 17e-18e eeuw in goede staat 20x20x2cm.

Vogelbek met schubben
Resultaat: 180 EUR

Antieke bewerkte ivoren figuur (met vogelbek) 32cm. Cond.: G

Ivoren schildpad-stempel
Resultaat: 150 EUR

Zware antieke ivoren bewerkte schildpad-stempel (zegelstempel) ca. 1900 6,5x6x7cm. Cond.: G

Netsuke, ratje
Resultaat: 130 EUR

Oude ivoren netsuke (gesigneerd), voorstellend een ratje 5cm.

Tand, klimmende figuren
Resultaat: 120 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand, voorstellend omhoogklimmende figuren 32cm. Cond.: G

2 Chin. hoorncups
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Chinese bewerkte cups, gemaakt van hoorn met decor van vleermuis en bloesemtak ca. 1900, tevens decor van figuren in landschap 7x13x10cm. en 5,5x15x12cm. Cond.: G

Chinees ivoren flacon
Resultaat: 100 EUR

Chinees ivoren flacon ca. 1900 (hoofd dient als stop), voorstellend een Chinese oude man 11cm. Cond.: G

3 Olifantjes
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke ivoren olifantjes Oosters 5-7cm. Cond.: G

4 Sigarettenpijpje
Resultaat: 80 EUR

Vier delen antieke ivoren tabakspijpjes: 3x voor sigaret en 1x tabakspijp in goede staat 9-23cm.

Ivoren geisha, klein
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem, op houten sokkel, in goede staat 11cm.

Ivoren houder
Resultaat: 70 EUR

Ivoren 19e eeuwse houder met 2 ivoren klepdeksels op 8-kantige voet (bevat monogram) 7xø6,5cm. Cond.: G

Vaasdragende man
Resultaat: 65 EUR

Antieke ivoren bewerkte slagtand, voorstellend een man met vaas op hoofd (beschadigd) 55cm. Cond.: R

2x Krokodil
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke ivoren krokodillen (1x pootje weg, 1x staart gerestaureerd) 22-23cm. Cond.: R-G

2 Geleerden van been
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 33cm. Cond.: G

2 Geleerden, zittend
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 14-15cm. Cond.: G

Bekervorm, dieren
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren figuur, voorstellend een slang, krokodil, vogels en schildpad in vaasvorm 17cm. Cond.: G

Beeldje, dame
Resultaat: 45 EUR

Oosterse antieke ivoren danseres (1 hand mist) 17cm. Cond.: R-G