Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Glazen
Resultaat: 500 EUR

Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.

2 Russische glazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.

2 Kristallen vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee Costa Boda kristalglazen vazen ca. 1980 met fuserende kleuren 28-35cm. Cond.: G

2 Kristallen vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee kristallen vazen ca. 1980: 1x hoge Costa Boda vaas, schuin afgevlakt (blauw transparant) en 1x bolle vaas Orrefors Zweden (groen-blauw) 16-28cm.

Jaarstuk 2001, harlekijn
Resultaat: 110 EUR

Swarovski kristallen jaarstuk 2001 "Harlekijn": Derde jaarstuk in de serie maskerade. Uitgevoerd in helder kristal. Zijn gezicht is gematteerd waarop een zwart masker is geplaatst. In zijn rechterhand...

Karaf met 2 glazen
Resultaat: 100 EUR

Drie delen glas ca. 1900: 1x bewerkte glazen karaf met beschildering , 2x glazen beker met beschildering, Bohemen 12-27cm. Cond.: G

Jaarstuk 2000, Colombine
Resultaat: 100 EUR

Swarovski kristallen jaarstuk "Colombine": Tweede jaarstuk in de serie maskerade uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel masker ...

2 Swarovski draken
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Swarovski kristallen draken: 1x jaarstuk 1997 met rode ogen op lossen sokkel en 1x "Fables en Tales" met losse bol. Cond.: G

Ca. 30 delen "Cystal Memories"
Resultaat: 100 EUR

Erg mooi kavel Swarovski met ca. 30 delen uit de serie "Crystal Memories" o.a: bootje, kinderwagen, platenspeler, saxofoon, viool, boek, gitaar, kan en vele andere delen. Allen in goede conditie.

Loetz schaaltje
Resultaat: 95 EUR

Antiek glazen Jugendstil Loetz schaaltje, 3-kleurig (neutraal/groen/bruin), gesigneerd en in goede staat 5x12x12cm.

Swarovski, toekan + papegaaien
Resultaat: 95 EUR

Twee delen Swarovski kristal: 1x toekan (uitgave 1999), uitgevoerd in helder kristal en zit op een tak van gematteerd kristal. De snavel is van Fire-Opal. Ogen zijn van Jet kristal (7,8x6,3cm.) en 1x ...

Krist. bowlpot, zilv. lepel
Resultaat: 85 EUR

Kristallen geëtste bowlpot op onderschotel met Hollands zilveren bowllepel met gecontourneerde en handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur eind 1800, MT: Kalberg Den Bosch, ca. 47gr. L.: 26cm. Cond.: ...

Gembercoupe + azijnstel
Resultaat: 85 EUR

Twee delen 19e eeuws kristal: 1x 6-delig azijnstel en 1x grote gembercoupe 23-30cm. Cond.: G

Kristallen kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Grote zware Villeroy & Boch kristallen 3-lichts kaarskandelaar ca. 1980 in goede staat 42x34x12cm.

2 Druppelkaraffen
Resultaat: 80 EUR

Twee zware kristallen geslepen druppelkaraffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø18cm.

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 80 EUR

Twee zware kristallen likeurkaraffen: 1x FC. Twente 1965 gegraveerd en 1x met wild in natuur graveringen 16-17cm. Cond.: G

Swarovski, 2 panters
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 2 Swarovski kristallen luipaarden: 1x zittende luipaard (uitgave 1994), 10,2cm. en 1x lopend luipaard uitgevoerd in helder kristal. Beide in goede conditie.

3 Karaffen, gekleurd
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G

Biedermeier kristallen set
Resultaat: 75 EUR

Prachtige Hollandse biedermeier kristallen 6-delige tafelset met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat met minimale chip 26xø19cm.

19 Delen Swarovski
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 19 kleine kristallen Swarovski beeldjes o.a: kogelvis, schildpadjes, zittende poedel, 2x os, kikker, zwaan, hondje etc. Allen in goede staat.

Swarovski, Rendier + slee
Resultaat: 70 EUR

Swarovksi kristallen rendier (ontwerper A. Hirzinger) (8,4cm.) met slede. Cond.: G

Swarovski, Giraffe
Resultaat: 70 EUR

Swarovski kristallen baby-giraffe "uitgave 1999" (13,9cm.), ontwerper Michael Stamey. Uitgevoerd in helder kristal, gematteerde hoorns en met zwarte ogen. Cond.: G

Swarovski, Reiger
Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen zilverreiger (Silver Heron) "uitgave 1998" met amberkleurige snavel en heeft zwarte veren bovenop zijn kop, de rest van deze reiger is van helder kristal. 14cm. Cond.: G

Swarovski, 2 boten
Resultaat: 60 EUR

Twee delen oud Swarovski kristal: 1x driemaster (jaarstuk) 9x11x3cm. en 1x plezier-zeilboot. Beide gemerkt en in goede staat