Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeldje, baby
Resultaat: 40 EUR

Brons gepatineerd beeldje van een huilende baby met zuigfles/speen, op een gepolijst granieten voetstuk, 20x12x15cm., Cond.:G

Brons, Marianne Kievits
Startprijs 75 EUR

Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G

Weens beeldje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Weense stijl figuur ca. 1900 met originele beschildering voorstellend een negeroïde man met korf en wandelstok (compositie metaal) 10,5cm.. Scheurtje in de mand Cond.: R

Houten beer
Startprijs 180 EUR

Houtgesneden beer ca. 1910 in goede staat 27cm.

Houten beeld, Indonesië
Startprijs 100 EUR

Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.

Bronzen beeld, krijger
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G

Bronzen beeld, tijger
Resultaat: 135 EUR

Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.

Beeld, man met instrument
Startprijs 30 EUR

Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinsturment 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G

Bronzen kikker
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve bronzen kikker 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x10x19cm.

Wit beeld
Startprijs 30 EUR

Oude terracotta figuur, voorstellend een smid met jongen 20e eeuw 50cm. Cond.: G

Bronzen golfspeler
Startprijs 40 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.

Bronzen paardehoofd
Startprijs 250 EUR

Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.

Houten beeldje, heilige
Startprijs 120 EUR

Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G

Bronzen torso
Resultaat: 120 EUR

Moderne bronzen damesfiguur 21e eeuw op zwart marmeren voet, gemerkt Aristiolé Maillol 32cm. Cond.: G

Groot beeld, vrouw
Startprijs 450 EUR

Groot figuur ca. 1880 met brons overlay, voorstelling van boerenvrouw die een beker melk inschenkt, gesigneerd R. Avrili, in goede staat H.: 63cm.

Beeld, 2 militairen
Startprijs 390 EUR

Frans bronzen figuur ca. 1890, getiteld "Les Nouvelles", gesigneerd S. Bizard (Suzanne Bizard 1873- 1963). Voorstelling van twee soldaten met brief, in goede staat 18x13x11cm.

Bronzen hert
Startprijs 400 EUR

Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G

2 Afrikaanse figuren
Resultaat: 300 EUR

Twee grote zware oude Afrikaanse houtgesneden figuren voorstellend een krijger met zijn vrouw 20e eeuw 126-127cm. Cond.: G

Beeld, Bachus met instrument
Resultaat: 350 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G

Beeldje, jongen met mand
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G

Beeld, jongen bij boom
Resultaat: 200 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G

Beeld, jongen met sigaret
Startprijs 170 EUR

Bronzen beeld van jongen met sigaret ca. 1910 H.: 20cm Cond.: G

Art Deco beeld
Startprijs 125 EUR

Groot Art Deco beeld ca. 1920, voorstellend een vrouw op bank met hond. Marmer en compositie metaal, hoofd is gerepareerd. Gesigneerd Limousin 33x67x16cm. Cond.: R

Beeld, Arabier
Resultaat: 100 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G

Kind aan water met mand
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur gemonteerd op houten sokkel ca. 1900, voorstellend een vrouw met aardappelmand 13x16x13cm. Cond.: G

Beeld, zuster
Resultaat: 65 EUR

Oude compositie metalen figuur ca. 1920 op onyx voet "Sanite Bernadette", gesigneerd J. Dalson H.: 41cm. Cond.: G

Koperen reliëf
Resultaat: 25 EUR

Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G

3 Houten beelden
Startprijs 20 EUR

Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G

Weens bronsje
Resultaat: 25 EUR

Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G

Buste, E. Patris
Startprijs 15 EUR

Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R

Afrikaans masker
Startprijs 20 EUR

Oud of antiek Afrikaans houten masker met stro aangebonden in originele staat 26x22x10cm. Cond.: G

Art Deco vrouw,
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse Art Deco figuur ca. 1920 van gips (bronskleurig gepatineerd), voorstellend een naakte dame, getiteld "Reveil" 72cm. Cond.: G

Bronzen groepje, vogelnest
Resultaat: 260 EUR

Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G

Bronzen man met pijp
Startprijs 60 EUR

Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G

Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 25 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G

Afrikaans beeld
Startprijs 35 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellend een Afrikaan die een tabakspijp rookt 97cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 110 EUR

Oud Indonesisch houtgesneden Iwajalanwiri uit Bali 20e eeuw in goede staat H.: 58cm.

Bronsje, 3 schaatsers
Resultaat: 75 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.

Borstbeeld, dame met helm
Resultaat: 125 EUR

Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Milill, vermoedelijk Jeanne D'arc (vrouw met helm) 22,5cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

Houten beeld
Startprijs 35 EUR

Groot Balinees houtgestoken beeld, voorstellend een Balinese vrouw in goede staat H.: 103cm.

Beeld, ridder
Startprijs 850 EUR

Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.

Art Deco beeld
Resultaat: 330 EUR

Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...

Bronzen valk
Startprijs 140 EUR

Decoratieve bronzen valk 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Wilhelm K. 42cm. Cond.: G

Vergulde Quan Yin
Startprijs 240 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Jugendstil glazen schaaltje
Resultaat: 140 EUR

Oude Loetz stijl glazen schaal ca. 1900 (of later) 6-13cm. Cond.: G