Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G
Chinese Yixing theepot met druivenranken decor, gesigneerd en in goede staat 11x18x9cm.
Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.
Prachtige Duitse Meissen porseleinen kop & schotel met deksel. Alle delen prachtig vervaardigd met decors van koopvaardij "Knauff" 13xø17cm. Cond.: G
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Twee Duitse Meissen porseleinen 2-delige kandelaren ca. 1900 (Knauf) met decor van flora en goud. 1 Kandelaar heeft de bovenrand gebarsten 27x20x11cm. Cond.: R-G
Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.
Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerestaureerd Cond...
Uitgebreid Limoges porseleinen servies met decor van flora en goud (53 delig) o.a: tablet, koffiekan, theekan, roomstel, borden, terrines, kop & schotels, zout + peperstel, eierdoppen, botervloot, dek...
Grote oude Art Deco bloempot op zuil ca. 1930 met polychroom floraal decor in goede staat (lichte cracele) 125xø52cm.
Antiek Romeins terracotta figuur van een vrouw met kind ca. 200 AD (stukje aan de onderkant is gelijmd) 11,5x6x4,5cm. Cond.: R-G
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Oude Duitse porseleinen spiegel met twee lampenarmen (vrouw en putti), gemerkt G.D.R. handpainted Thuringen porselein ca. 1980 in goede staat 47x45x8cm.
Handbeschilderd serviesgoed ca. 1880 met decor van goud en flora: 1x koffiepot, 1x suikerpot, melkkan, 6x kop&schotels en 1x schaal (paar minimale chips) 6-25cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Duitse porseleinen KPM reservistenp;ijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.
Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G
Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R
Zeldzame 17e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met 3 medaillons uit Frechen in goede staat (mogelijke kleine bovenrand-restauratie) 18xø13cm.
Twee religieuze porseleinen plaquettes met voorstelling van Maria en Jezus 19e eeuw in goede staat 22x16cm.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen flacons met decor van goud en hangeschilderd landschap met figurendecors ca. 1850 (1 stop beschadigd) 26,5cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...
Chinese Yixing theepot met floraal decor en vleermuis op het deksel. Gesigneerd en in goede staat 10x19x11cm.
Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Drie Chinese Kang Xi schotels 17e-18e eeuw met floraal decor (verso perzikteken), 2x lichte randschade, 1x goed ø23cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met drakendecor 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 23,5xø20cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas met spelende Chinese kinderen en floraal decor 20e eeuw, ongemerkt 29xø21cm. Cond.: G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figurendecor in landschap met gekartelde omranding (1 kopje met chip) 3,5x6,3cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R
Satsuma porseleinen cachepot met bronzen monturen en decor van flora en goud, in goede originele staat 28xø24cm.
Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.
Kavel met 14 delen Familie roze porselein 18e-19e eeuw: 2x dekselpotjes (chip), 1x zalfdoosje (goed), 1x meerkleurig kopje met geisha, gesigneerd (goed), 1x kopje, floraal decor met vlinder gesigneerd...
Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G
Twee Antieke Chinese (of Oosterse) vazen 18e eeuw (of ouder). Beide vazen oude randschade en 1x vaas met gaatje 30xø19cm. Cond.: G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Zeven oude porseleinen theebussen 20e eeuw waarvan 4 zonder deksel: 1x cremekleurig met gouddecor en handbeschilderd met vlinders en vogel, 3x met blauw decor 11-14cm. Cond.: R-G
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Zes delen antiek Duits porselein (gerestaureerd en/of beschadigd): 1x Furstenberg 18e eeuwse opengewerkte dekselschaal, 1x KPM porseleinen dekselpot ca. 1880, 1x Meissen vaas met bloemendecor ca. 1980...
Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...
Meissen schotel 18e eeuw (1765-1800) met romantische figuren in landschap ø13,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen kop en schotel 18e eeuw met bloemdecor (1750-1800). Bodemrand met minimale chip 6,5xø13cm. Cond.: R-G
Oude Duitse Meissen Bottger theekan, steengoed ca. 1980, nr. 85679 in goede conditie 15x19xø12cm.
Duits KPM porseleinen dekseldoosje ca. 1910 met handbeschilderd molenlandschap-decor op het deksel 5xø8cm. Cond.: G
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.
Drie oude Duitse Meissen porseleinen doorbroken sierborden, decor "Blaue Blume" 1e helft 20e eeuw ø20,5cm. Cond.: G
Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.
Grote oude Duitse KPM porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw in goede staat 29xø15cm.
Prachtig Duits Meissen porseleinen koffieservies ca. 1930 met gouddecor en opgewerkte rozen: koffiekan (lichtbeschadigd), suikerpot (chip roos) en melkkan (goed) 11-27cm. Cond>: R
Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G
Kavel van 12 diverse kop & schotels (Duitsland etc.) o.a: 2x Wallendorf, snorkopje, schlaggenwald, Thomas Bavaria etc. 19e-20e eeuw 5-15cm. Cond.: R-G
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Drie delen oud Duits Meissen porselein: 1x oorvaas Zwiebelmuster ca. 1980, 1x mocca kop & schotel Meissen Rote Rose ca. 1950 en 1x blaker Meissen Zwiebelmuster met koper ca. 1980 9-20cm. Cond.: G
Zes delen oud/antiek Duits Zwiebelmuster porselein: 1x kop & schotel, 1x losse kop met losse schotel Knauf, 1x tafelbel, 1x zoutnap en 1x asbak 4-14cm. Cond.: G
Kleine Duitse Meissen porseleinen miniatuurvaas ca. 1900 met floraal- en gouddecor in goede staat 6,5xø4cm.
Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...
kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G
Zeven delen antiek imari porselein: 1x pijpvaasje en 6x fruitmesjes 15,5-16,5cm. Cond.: G
Acht kop & schotels 19e eeuw, empire porselein met divers handbeschilderd figurendecor ca. 1830 (3x kopje met haarscheur en 1x schotel met chip) 5xø12cm. Cond.: R
Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuyw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G
Een paar porseleinen amfora vazen met gouddecor en handgeschilderd figurendecor 2e helft 20e eeuw (1 vaas gelijmd) 28xø20cm. Cond.: R
Kavel divers antiek Duits Zwiebelmuster porselein serviesgoed ca. 1900 (19 delen) o.a: kofiiekannen, 2x botervloot, blaker, roomkannen, kopjes (minimale chips mogelijk) 4-20cm. Cond.: R-G
Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.
Oude bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dronken Chinees ca. 1930, gemerkt met gekruisde zwaarden (geen Meissen) 24x20x10cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen figurengroep 20e eeuw, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen Meissen) in goede staat 24x17x11cm.
Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R
Oude porseleinen fruitschaal met rondom 3 dansende putti en opgewerkte bloem ca. 1920. Twee duimpjes beschadigd, verder in goede staat
Vier oude Duits porseleinen figuren ca. 1980: 2x Gerold Bavaria, putti met haas en eend, 2x ongemerkt (kind met bal) 6-13cm. Cond.: G
Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G
Tegel ca. 1900, van de Hulst Tegelfabriek ter Harlingen. Voorstellend twee flamenco's in de natuur 45x20cm. Cond.: G
Oud porseleinen Droste servies bestaande uit: tablet, cacaokan, 4 kop&schotels en 4 bekers in goede staat 7-38cm.
Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken koeien met melkers (mogelijk ouder), mooie set Delfts wit met minimale beschadigingen 17x23x10cm. en 18x20x12cm. Cond.: G
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G
Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.
Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.
Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R
Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G
Twee oude Russisch porseleinen figuren 20e eeuw, gemerkt 18-27cm. Cond.: G
Twee oude Duitse porseleinen honden : 1x herdershond Gotha porselein en 1x windhond Thüringen porselein ca. 1930-9150, 23-31cm. Cond.: G
Acht Duits porseleinen danseressen 20e eeuw Thuringen, diverse beschadigingen 11-17cm. Cond>: R
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G