Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.
Venetiaanse mondgeblazen kandelaar (Seguso) ca. 1900 met decor van goud, flora en Romeinse (naakte) figuren. In zeer goede staat (losse lekranden) 37x33x17cm.
Grote Baccarat kristallen vaas, model Diva in zeer goede staat (aankoopprijs: € 3.900,-) 49x25x11cm.
Drie oude Jugendstil stijl schenkkannen met gegraveerd glas (aanslag) en compositie metalen monturen 14-36cm.
Kavel van 8 delen Art Deco glaswerk, malachiet-kleurig o.a: 2x parfumverstuiver, 2x dekseldoosjes (1x chip), 1x vaasje, 1x stopflesje, 1x bonbonmand en 1x presenteerschaaltje 10-17cm. Cond.: R-G
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Twee delen antiek glas ca. 1880: 1x grote groenglazen mondgeblazen amfora 36xø16cm. en 1x grote groenglazen schaal met emaille beschildering, voorstelling met gouddecor en ruiters te paard 4xø29cm. Co...
Oud Russisch geslepen glas met adelaarswapen (ca. 1900?), mooie kwaliteit 16,5xø8,5cm. Cond.: G
Prachtige grote glazen lamp, gesigneerd Schneider (Charles Schneider) ca. 1910. Jugendstil in paddenstoel vorm 68x23x26cm. Cond.: G
Oude Franse Carl Faberge karaf met twee tortelduiven op de stop 40xø12cm. Cond.: G
Kavel van 31 spijkerbol tuitvaasjes ca. 1960, gekleurd en neutraal in goede staat 15-26cm.
Oude Murano glazen 4-delige piece de milieu ca. 1960 in goede staat 49x29x24cm.
Ruitkristallen verdeelschaal ca. 1900 met losse etage (9-delig) in goede staat 21xø26cm.
Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Copier Leerdam 8-delige glazen gebaksset ca. 1930 17,5xø30cm. Cond.: G
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke kristallen/glazen karaffen: 1x stel facetgeslepen karaffen met bloemendecors, 1x gegraveerd glas 19e eeuw met guirlandes en 2x amandelgeslepen karaffen (1x met zilveren dop) Cond.: G
Jugendstil glas-in-lood venster met tussenglas landschapsdecor (litho) ca. 1900 (4 barsten) 73x38cm. Cond.: R
Oude Jugendstil vaas, gesigneerd Gallé bevat gebruikerssporen en slijtplekken 13x12x6cm. Cond.: R-G
Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G
Drie oude/antieke karaffen: 1x kristal gemerkt Moser, 1x kristal gemerkt Baccarat en 1x glas gegraveerd 19e eeuw 22-33cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G
Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G
Glazen jugendstil Art Deco bolvaasje ca. 1920 10-kantig met zoutglazuur in goede staat 7,5xø7,5cm.
Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Kavel divers antiek kristal/ruitkristal ca. 1900 o.a: kistje met onderzetters, zoutnappen en dekselpotje (totaal 27 delen), minimale chip mogelijk) 4-26cm. Cond.: G
Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Vier delen oud kristal 1e helft 20e eeuw: 2x Roemers, gekleurd met gouddecor, 1x Boheemse beker met handgeschilderd goud- en bloemendecor en 1x gegraveerd glas met decor van landschap (Altwasser) 10-2...
Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.
Acht delen oud glaswerk o.a: paperweights (uil beschadigd), Haan Murano, Cartier parfumfles, 1x parfurmverstuiver, 1x inktpotje en 1x schenkkan ca. 1930 4-32cm. Cond.: R-G
Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.
Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan met tinnen deksel en bloemdecor ca. 1900 in goede staat 39cm.
Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G
Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.
Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G
Prachtige grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan anno 1907 met tinnen deksel en handgeschilderd bloemendecor in zweepslagmotief. 44cm. Cond.: G
Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude porseleinen figuren (o.a: Goebel): 1x Goebel vogel op tak (beschadigd), 1x Goebel kleine vogel op tak en 4x boxer honden waarvan 3x Goebel 3-25cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G
Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.
Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G
Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R
Vijf-delig geslepen kristallen olie- en azijnstel met diamant- en waaierslijpsel in fraai geslepen kristallen ster op de bodem en draaibaar plateau (kleine schade) 23xø16cm.
Antieke Duitse kristal geslepen bierpul met gegraveerd floraal decor en tinnen deksel. Historisme ca. 1880. In goede staat. H.23cm.
Kavel met 37 oude/antieke karafstoppen van glas/kristal (chips mogelijk) 5-13cm. Cond.: R
Acht delen oud kristal 19e-20e eeuw: 2x grote facetgeslepen schalen, 1x hengselschaal, 4x geslepen schotels, 1x asbak (minimale chips) 12-ø34cm. Cond.: R-G
Grote Duitse kristallen geslepen schenkkan met tinnen bewerkt deksel ca. 1900, H.:35cm. Cond.: G
Vier waaierkristallen schalen ca. 1900: 2x identieke grote schalen en 2x bonbonschalen 15-29cm. (chips), Cond.: R
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G
Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 50x34x13cm. Cond.: G
Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 29x38x50cm. Cond.: G
Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G
Boheems kristallen 19e eeuwse parfumfles met gouddecor en rocailles 12xø8cm. Cond.: G
Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.
Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G
Zes antieke Duitse roemer wijnglazen ca. 1920 met prachtige gravering en noppen 19xø8cm. Cond.: G
Grote oude kristallen facetgeslepen bokaal met groenkleurig kristal ca. 1930 (chip van voet) 30cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G
Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.
Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...
Twee grote antieke Art Deco matglazen plafoniere lampekappen ca. 1920 (minimale chip) ø34cm. Cond.: G
Twee antieke opaline glazen vazen met beschildering van landschapsdecors met takken in goede staat 30xø9cm.
Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R
Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.
Zes oude matglazen lampenkappen 20e eeuw in tulpvorm 9,5xø15cm. Cond.: G
Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.
Drie oude Murano glazen clown-asbakken 2e helft 20e eeuw (1 stukje aangelijmd) 14x10x11cm. en 14x14x13cm. Cond.: R-G
Glazen schaal ca. 1900 met handgeschilderd floraal decor in goede staat 10xø30cm.
Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G
Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x roze schaal (onduidelijk gesigneerd), 1x melkglazen schaal ca. 1930, 1x groenglazen schaal ca. 1930, 1x cassis/blauwe schaal en 1x geel glazen schaal ca. 1950 (chi...
Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.
Twee delen oud glaswerk ca. 1930 (Art Deco): 1x klein cactusvaasje (Leerdam?) en 1x stervormige onderschotel ø4-ø15cm. Cond.: G
Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G
Oud malachiet kleurig, groen glazen vaasje met rondom putti- met guirlandes decor. In goede staat. 7.5xø 6cm.
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 1x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G
Grote oude mondgeblazen roemer glas met noppen 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø13cm.
Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...
Drie gekleurde matglazen Jugendstil delen ca. 1910 (minimale chip) 14x15x5cm. Cond.: R-G
Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G
Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G
Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G