Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ets op papier, landarbeiders bij een waterpomp 40x43cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse gravures: 1x The Wedding Ring en 1x The Valentine, gravures op papier 20x27cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse werken: 1x gravure Ophelin, 1x gravure Lear + Cordelia en 1x religieuze reproductie, ca. 45x60cm. Cond.: R
Hans Timmermans '37 (Rotterdam 1900 - Vught 1943), aquarel op papier, gedetailleerd winterlandschap 23x18cm. Cond.: G
H. Bader ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x70cm. Cond.: G
Jan Visser ( 1879 m- 1961), ets op papier, Amsterdamse gracht 't Kolkje 37x49cm. Cond.: R
Jelle Hoogstra '79, tekening op papier, paardenhoofd 38x49cm. Cond.: G
H. d. Freudenthal (Duitse School), olieverf op linnen, dame op stoel 60x80cm. Cond.: R
Ongesigneerd 90-er jaren, olieverf op linnen, Rolling Stones Tour Voodoo Lounge 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, tekening op papier, figuur aan het kaarten met geld op tafel 19x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), ets op papier, Munzenkirche Berlin 24x31cm. Cond.: G
Twee tekeningen ca. 1800: 1x naakte man (gesigneerd L. Barosseau?) 1809 30x19cm. en 1x landschap met ruines 26x18cm. Cond.: R-G
Twee tekeningen op papier: 1x damesportret van mooie kwaliteit 23x16cm. en 1x Hermes met helm en hamer 30x20cm. Cond.: G
Verso Ulrigh von? (Duitse School), gouache op papier (Im Hochsommer) 65x48cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, watermolen 43x64cm. Cond.: G
Onduidelijk, olieverf op linnen, stilleven met vaas, citroen en appel 23x31cm. Cond.: G
J.H. Kreuzkam '36 (Duitse School, Jos Heins Kreuzkam Hindesheim), olieverf op paneel, "Blick über einen Domgarten" 67x78cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 17e-18e eeuw, portretten: 1x Tete inconnue 16x11cm. en 1x ongesigneerd 15x11,5cm. Cond.: R-G
Gravure 17e eeuw, Deiana bij zuil monogram F.E. "Streunna in adeursis et pro instog Fidege Dura pati Fortis Supero Indesessa Ferendo" 32x17cm. Cond.: G
A. Wilbers ca. 1900, olieverf op paneel, boer met hark 24x17cm. Cond.: R
A. Feudel (1857 Hartlaub Dresden), olieverf op linnen, landschap bij maanlicht 66x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, vakwerkwerk huis 27x23cm. Cond.: G
E. Schaeffer ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, Arabier 43x59cm. Cond.: G
R. Wendt 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht Furstenwalde a/d Spree (schild op lijst) 45x62cm. Cond.: G
M. Rem 1975, olieverf op linnen, getiteld "Man met huis in landschap" 100x75cm. Cond.: G
Twee werken 17e-18e eeuw: 1x aquarel, voorstellend een lelie 32x20cm. en 1x aquatint 18e eeuw A. Paris chez bonnet rue St. Jacques 26x20cm. Cond.: R-G
Tekening (rood potlood op papier) 17e-18e eeuw, ongesigneerd 20x30,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met pijp 32x23cm. Cond.: R-G
v. Birkhalm ca. 1950, olieverf op linnen, liggende koeien 65x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse School), aquarel op papier, romantisch paar 17x13cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw door S. Fokke sculp G. van Kuik, ad vir. del. Voorstellend een vliegende eekhoorn (aquatint) 23x17,5cm.
Sepia op papier (aquarel) 18e-19e eeuw, voorstellend een wasvrouw steunend op stok 28x16cm. Cond.: G
Kees Rietbroek (Den Haag 1914 - ), gemengde techniek op papier, Johannesburg 21x32cm. Cond.: G