Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Louis Quinze barok-secretaire met origineel beslag in originele staat (oudere restauraties) 103x103x60cm. Cond.: G
Hollandse kleine 4-deurs kast ca. 1800 van eikenhout met halve zuilen, messing capitellen en schappen. geheel in zeer goede originele staat (Louis Seize) 152x111x46cm. Cond.: G
Chinese/Koreaanse gesigneerde oude notenhouten kast met bronzen beslag en handgrepen ca. 1930. Kwaliteitsmeubel in goede staat (verso koperen plaquette met signatuur, K. Jnouye Kobe Japan.) 100x143x45...
Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.
Mahoniehouten secretaire ca. 1820 met zwarte zuilen en messing capitellen. In ongerestaureerde staat 152x95x50cm. Cond.: R
Mooie Duitse eikenhouten Grunderzeit commode ca. 1880 met 3 lades en bronzen beslag in zeer goede staat 60x96x100cm.
Engelse 4-delige Wernicke kast ca. 1920 van eikenhout met 6 deuren in goede staat 163x85x45cm.
Oude Hollandse wortelnoten secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag. Stijlmeubel in barokstijl 104x55x85cm.
Teakhouten kruidenierskast met vele lades en schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 195x130x45cm.
Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse chiffoniere met 6 lades, ongerestaureerd met origineel beslag ca. 1860 (lichte beschadiging) 162x100x46cm. Cond.: R-G
Eikenhouten boerentafel 18e eeuw (of ouder), vermoedelijk Frankrijk met smeedijzeren nagels (restauraties) 78x55x103cm. Cond.: R
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1930 met bol glas, deur en 3 schappen in goede originele staat 174x130x33cm.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire trumeau met lade, origineel beslag en spiegel. Fineerschade bij voet 73x70x41cm. Cond.: R
Zeldzame Duitse wandspiegel, Dresdner barok van notenhout fineer met bandintarsia en vergulde bronzen ornamenten. Facetgeslepen originele spiegel met etages en kandelaren (krimpnaden) 92x62x18cm. Cond...
Jugendstil vitrinekast met spiegelopstand ca. 1910 met volle zuilen in goede originele staat 178x91x40cm.
Prachtige vroeg Biedermeier mahoniehout-fineer 2-deurs kast ca. 1840 in Gothische stijl met originele spiegels. in zeer goede originele staat 162x102x47cm.
Barokstijl eethoek met 4 stoelen met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw van notenhout 110x50x47cm. Cond.: G
Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G
Hollandse mahoniefineer 19e eeuwse penantkast ca. 1830 (Empire). In goede originele staat met lichte fineerschade 90x94x41cm.
Barokstijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met groene stoffering in zeer goede staat 111x60x70cm.
Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.
Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G
Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840