Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Opaline glazen tafelstuk
Resultaat: 40 EUR

Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G

Amandelgeslepen fruitschaal
Resultaat: 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

2 Glazen voetschalen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G

8 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud glaswerk o.a: paperweights (uil beschadigd), Haan Murano, Cartier parfumfles, 1x parfurmverstuiver, 1x inktpotje en 1x schenkkan ca. 1930 4-32cm. Cond.: R-G

Porseleinen dieren
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 6 oude porseleinen figuren (o.a: Goebel): 1x Goebel vogel op tak (beschadigd), 1x Goebel kleine vogel op tak en 4x boxer honden waarvan 3x Goebel 3-25cm. Cond.: G

4 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Vier waaierkristallen schalen ca. 1900: 2x identieke grote schalen en 2x bonbonschalen 15-29cm. (chips), Cond.: R

Kristallen onderdelen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 50x34x13cm. Cond.: G

Kristallen onderdelen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 29x38x50cm. Cond.: G

Glazen bord
Resultaat: 30 EUR

Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...

Murano clown
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Murano glazen clown in goede staat 38cm.

Vaas, Goebel
Resultaat: 30 EUR

Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.

Glazen vaasje
Resultaat: 25 EUR

Glazen jugendstil Art Deco bolvaasje ca. 1920 10-kantig met zoutglazuur in goede staat 7,5xø7,5cm.

Groene vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote oude kristallen facetgeslepen bokaal met groenkleurig kristal ca. 1930 (chip van voet) 30cm. Cond.: G

6 Glazen lampenkappen
Resultaat: 25 EUR

Zes oude matglazen lampenkappen 20e eeuw in tulpvorm 9,5xø15cm. Cond.: G

Glazen tafelstuk
Resultaat: 25 EUR

Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.

3 Murano asbakken, clowns
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Murano glazen clown-asbakken 2e helft 20e eeuw (1 stukje aangelijmd) 14x10x11cm. en 14x14x13cm. Cond.: R-G

Glazen schaal
Resultaat: 25 EUR

Glazen schaal ca. 1900 met handgeschilderd floraal decor in goede staat 10xø30cm.

3 Delen glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G

5 Delen glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x roze schaal (onduidelijk gesigneerd), 1x melkglazen schaal ca. 1930, 1x groenglazen schaal ca. 1930, 1x cassis/blauwe schaal en 1x geel glazen schaal ca. 1950 (chi...

Groen glazen vaasje
Resultaat: 25 EUR

Oud malachiet kleurig, groen glazen vaasje met rondom putti- met guirlandes decor. In goede staat. 7.5xø 6cm.

Divers kristal
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers antiek kristal/ruitkristal ca. 1900 o.a: kistje met onderzetters, zoutnappen en dekselpotje (totaal 27 delen), minimale chip mogelijk) 4-26cm. Cond.: G

3 Jugendstil lampekappen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...

Boheemse karaf
Resultaat: 15 EUR

Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G