Biedermeier 19e eeuws schildpad-lepeldoosje met ivoor waarin 10 zilveren lepeltjes zitten. in zeer goede staat 3x13x8cm.
Prachtig antiek pistool met 8-kantige loop ca. 1800, gesigneerd A. Dyck. In goede ongepoetste originele staat (kogelstamper mist) 35cm. Cond.: G
Prachtig antiek pistool met 8-kantige loop (zwaar kaliber) ca. 1800, spaanveer defect en kogelstamper mist. Ongepoetst
Twee grote bronzen 5-lichts kaarskandelaars ca. 1880 (Historisme) in goede staat 60cm.
Twee black powder pistolen 2e helft 20e eeuw (functioneel voor schietsport): 1x R. Guerpo de Guard de la Persona del rey en 1x Charlote black powder (vuursteenontsteking) Italië 34-35cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse marmeren cassette met bronzen ornamenten ca. 1860, origineel slot en sleutel. geheel in goede originele staat 13x24x12cm.
Twee grote oude gietijzeren kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw 102cm. Cond.: G
Twee cavalrie trommels ca. 1910 van messing met hout. Opschrift "Ant. Dehmal nachfolger Wien VII Breitegasse" in goede originele staat 39xø37cm. en 20xø33cm.
Twee grote plated bronzen 5-lichts kandelaren met putti 20e eeuw in goede staat 75x37x37cm.
Zeldzame 19e eeuwse mechanische vogellokker met stukjes spiegel en opdraaimechaniek in goede staat 21x18x7cm.
Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met diverse voorstellingen en spreuken 3x15x5cm.
Drie oude miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 en 3 geschilderde damesportretten: 1x gesigneerd Palmir, 1x gesigneerd Day en 1x gesigneerd Stieler 12,5-15cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen vergulde godslamp in Gothische stijl met rondom draken in zeer goede staat 50x44x40cm. Cond.: G