Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G
Elegante ring GG/WG 750/000 met briljanten. Solitairring met in het midden een briljant ca 0,48 crt, met aan weerszijden 5 kleine briljanten pave gezet in de band. ø 49 ca 4.4 gr
Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....
Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 60x80cm. Cond.: G
Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...
Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.
Mahoniehouten Engelse staande klok, 19e eeuw, met 8-daags uurwerk, halfuurslag, seconden-en dag aanduiding. In goede originele staat. 204x50x25cm.
Groot antiek bronzen figuur, voorstellend een Romeinse vrouw van Gautier Witeur ca. 1900. In goede originele staat met mooie patina 57cm.
Wierookbrander 18e eeuw met bruin glazuur ne gezichten rondom. Staand op olifantenpoten (gemerkt) 24x18xø8cm. Cond.: G
Collier met Barnsteen. Collier met ovaal verlopende barnsteenkralen, ø 6-9 / 20-25 mm. Lengte 61 cm. ca 42.7 gr. De sluiting is defect.
Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit dames-schrijfbureau met opstand ca. 1880. In zeer goede originele staat 140x100x71cm. Cond.: G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G
Armband GG 585/000 met jasseronschakel. Armband bestaande uit 7 rijen jasseronschakels bevestigd aan een antieke GG sluiting voorzien van gravure bewerking. Lengte 18.5 cm ca 38 gr
Onduidelijke monogram, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 60x40cm. Cond.: G
Armband, GG/WG, 585/000. Slavenarmband met in het midden een geknoopte bewerking met 5 rijen met briljanten, ca 0.30 crt. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheid. ca 17,...
Johannes Petrus Molenaar (Rotterdam 1914 - ) (leerling van Mastenbroek), olieverf op linnen, havengezicht van Rotterdam 90x50cm. Cond.: G
Zeldzaam handgeschilderd religieuze Tryptichon op papier (naar 15e eeuws voorbeeld) o.a: Sanchus Donatianus, Ave Regina Angelorum, St. Joannes Batista, 55x43x4cm. Cond.: G
Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...
Hollandse 19e eeuwse mahonie gefineerde 2-deurs kast met snijwerk en geëboniseerde delen, intarsia, 2 lades en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Geheel in goe...
Oude houten wandelstokken-standaard met daarbij 4 wandelstokken: 1x antiek met ivoren grip, 1x met imitatie ivoor, 1c antiek met ivoren Zuid Amerikaanse buste en 1x antiek met porseleinen handvat 100x...