Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G
Hendirkus Balman, olieverf op paneel, bomschuiten en figuren op het strand 20x40cm. Cond.: G
Horloge GG 585/000 met grove band. Fijn rond dameshorloge, mechanisch ø 14 mm, met grof gevlochten band. Lengte 15 cm ca 23 gr
Ring GG 585/000 met Saffier en Opaal. Ring met grote markiesvorm, 21x17mm, bezet met Saffieren en Opalen. Totaal ca 2.61 crt. ca 4.7 gr ø 56
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G
Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G
Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.
Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59
Elegante ring GG 585/000 met briljant en smaragd. Fijne ring met in het midden een smaragd, ø 5 mm. Om de smaragd zitten 14 briljanten totaal ca 0.42 crt W/SI in een slag gezet. ca 3.6 gr ø 55
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, bomen in de duinen 100x75cm. Cond.: G
Pendant Wijnberg '78, olieverf op paneel, twee maal landschap (verso galerie polder en prijskaartje) 14,8x10cm. Cond.: G
Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.
Mooie antieke vergulde Jugendstil pendule met floraal decor, vrouwengezicht en vlinderslinger ca. 1910. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat 45cm.
Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G
Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.
Chinese/Koreaanse gesigneerde oude notenhouten kast met bronzen beslag en handgrepen ca. 1930. Kwaliteitsmeubel in goede staat (verso koperen plaquette met signatuur, K. Jnouye Kobe Japan.) 100x143x45...
Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.
Mahoniehouten secretaire ca. 1820 met zwarte zuilen en messing capitellen. In ongerestaureerde staat 152x95x50cm. Cond.: R
Mooie Duitse eikenhouten Grunderzeit commode ca. 1880 met 3 lades en bronzen beslag in zeer goede staat 60x96x100cm.
Oud Russisch geslepen glas met adelaarswapen (ca. 1900?), mooie kwaliteit 16,5xø8,5cm. Cond.: G
Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.
Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.