Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzilverd ei 244
Verzilverd ei
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Dupont aansteker 262
Dupont aansteker

Resultaat:

35 EUR

Couvert zilver 275
Couvert zilver
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren notenkraker 321
Zilveren notenkraker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Olijflepel 339
Olijflepel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Suikerschep + theeduim 394
Suikerschep + theeduim

Resultaat:

50 EUR

Lot Pleet 400
Lot Pleet
Startprijs 30 EUR
Kinderbeker 440
Kinderbeker
Startprijs 30 EUR
Zilveren suikerschep 450
Zilveren suikerschep
Startprijs 30 EUR
Verkocht
5 Zilveren lepels 539
5 Zilveren lepels

Resultaat:

30 EUR

2 Asbakken 545
2 Asbakken
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur, koffiemolen 573
Zilveren miniatuur, koffiemolen

Resultaat:

35 EUR

Viscouvert 590
Viscouvert
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur, muzikant 592
Zilveren miniatuur, muzikant

Resultaat:

30 EUR

9 Zilveren lepeltjes 597
9 Zilveren lepeltjes
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Divers zilver 598
Divers zilver

Resultaat:

50 EUR

Zilveren miniatuur, vrouw met parasol 617
Zilveren miniatuur, vrouw met parasol
Startprijs 30 EUR
3 Zilveren vorken 620
3 Zilveren vorken
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur, loopfiets 625
Zilveren miniatuur, loopfiets

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Olijflepel 633
Olijflepel

Resultaat:

30 EUR

Zilveren miniatuur, hobbelpaard 634
Zilveren miniatuur, hobbelpaard
Startprijs 30 EUR
Zilveren miniatuur, telefoon 645
Zilveren miniatuur, telefoon
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Plaquette 665
Plaquette

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Plated strooiers 694
3 Plated strooiers

Resultaat:

30 EUR