Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleed
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed, rood 116x79cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed, creme/bruin 128x77cm. Cond.: G

Kleed
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed, roodbruin/creme 116x74cm. Cond.: G

Kleed
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed in roodtinten 121x80cm. Cond.: G

Groot tapijt
Resultaat: 180 EUR

Groot (antiek?), Perzisch kleed met veelkleurig floraal decor (vrij kaal) 288x405cm. Cond.: R

Kleed
Startprijs 30 EUR

Klein oud Perzisch kleed in roodtinten 120x78cm. Cond.: G

Kleed
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed in roodtinten 77x117cm. Cond.: G

Tapijt
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch kleed in bruintinten 254x188cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed in redelijke staat 151x95cm.

Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de tinten briekrood/zwart etc. 73x123cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de tinten rood/zwart/blauw 145x107cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de tinten blauw/rood/lichtblauw etc. 192x110cm. Cond.: R

Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de tinten rood/zwart/wit (restauratie) 156x110cm. Cond.: M

Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de tinten creme/groen/bruin. 110x61cm. Cond.: G

2 Perzische kleden
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine Perzische kleden in goede staat 130x75cm. en 90x148cm.

Perzisch kleed
Startprijs 60 EUR

-