Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren beeld, dame
Resultaat: 250 EUR

Antiek Oosters ivoren gesneden figuur voorstellend een Oosterse danseres met floraal decor (top is gelijmd) ca. 1900 H.: 25cm. Cond.: R-G

Ivoren beeld, dame
Startprijs 200 EUR

Antiek Oosters ivoren gesneden figuur, voorstellend een Oosterse vrouw met strijkinstrument ca. 1900 in goede staat 16,5cm.

2 Ivoren beelden
Resultaat: 600 EUR

Twee grote zware antiek ivoren bustes, voorstellend een man en een vrouw met aparte haardracht (Afrika) 31xø10cm. In zeer goede staat.

Ivoren beeld, wijsheer
Startprijs 350 EUR

Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.

Ivoren slagtand
Startprijs 140 EUR

Grote antieke ivoren bewerkte slagtand met ebbenhouten voet en olifantendecor in goede staat 17x50x7,5cm.

Ivoren houder
Resultaat: 110 EUR

Ivoren 19e eeuwse houder met 2 ivoren klepdeksels op 8-kantige voet (bevat monogram) 7xø6,5cm. Cond.: G

Ivoren tafeltje
Startprijs 60 EUR

Antiek ivoren bewerkt Oosters trommeltafeltje met rondom floraal decor ca. 1910 in goede staat 8,5xø5cm.

Ivoren okimono
Startprijs 180 EUR

Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Resultaat: 125 EUR

Groot antiek ivoren beeld op houten voet met als voorstelling een Afrikaanse vrouwenbuste met lang gevlochten haar 34xø5cm. Cond.: G

Ivoren Corpus Christie
Startprijs 380 EUR

Ivoren Corpus Christie 18e-19e eeuw in goede staat 20x13x2,5cm.

Ivoren waaier
Resultaat: 220 EUR

Ivoren 19e eeuwse waaier met monogram, bestaande uit 14 ivoren lamellen (verbindingslijst moet worden vervangen) n21x30cm. Cond.: G

4 Delen ivoor
Resultaat: 70 EUR

Vier delen 19e eeuws ivoor; 2x borstels met monogram, 1x zeepbakje met monogram en 1x breihaak 9-17cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Startprijs 200 EUR

Chinees ivoren okimono van met met bloem ca. 1900 in goede staat 11,5cm.

Ivoren fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Ivoren 19e eeuwse bewerkte fotolijst voor twee afbeeldingen (met standaard) 15,5x14x12cm. Cond.: G

Ivoren krokodil
Startprijs 100 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een krokodil met open bek in goede staat 44xø4cm. Cond.: G

Ivoren beeld, geisha
Startprijs 250 EUR

Chinees ivoren geisha ca. 1900 in goede staat 18cm.

Ivoren leeuw
Resultaat: 125 EUR

Antiek ivoren leeuw in goede staat 7,5x17x3,5cm.

2 Ivoren beelden
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke Afrikaanse ivoren bewerkte figuren op houten voet, voorstellend Afrikaanse vrouwen met draagvaas op het hoofd 33-34cm. Cond.: G

Benen varken
Startprijs 120 EUR

Chinese antieke 19e eeuwse benen netsuke, voorstellend een varken met zeug 5,5cm. Cond.: G

Ivoren beeldje
Resultaat: 40 EUR

Antiek ivoren Afrikaanse buste H.: 10cm. (stukje af aan de achterkant) Cond.: R

Ivoren vaas
Startprijs 30 EUR

Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.

Ivoren paradijsvogels
Resultaat: 150 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een paar paradijsvogels in goede staat 15,5,9x5,5cm.

Benen tand
Startprijs 160 EUR

Grote oude benen slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 74x13,5x15,5cm. Cond.: G